Acer Aspire Predator G

Acer Aspire Predator G

Extrémny výkon pre hry >>

02.10.2014 | Euroline computer s.r.o. | www.acer-shop.sk

Bojujte!

Je to rodový znak: váš Acer Aspire Predator je určený k extrémnemu hraniu. Hrozivé svetlá a útočná čierna a oranžová farba ukazuje, že je pripravený k boju. Acer Aspire Predator G je vyzbrojený silou procesora Intel® Core™ i7, s až 32 GB DDR3 a špičkovou grafickou kartou pre vysokú frekvenciu snímania. Vaše útoky budú devastujúce, vaša obrana nepreniknuteľná.

Vychutnajte si zvuk pravého boja!

Pustite sa do Full HD akcie s podporou NVIDIA 3D Vision a NVIDIA® PhysX® a užívajte si zobrazenie 3D s vysokým rozlíšením, a tiež aj skvelé výkony grafiky, ktoré Acer Aspire Predator G ponúka. Rinčanie mečov a dunenie výbuchov sa stane ešte oveľa autentickejším so vstavaným HD audiom rady G, ktoré disponuje priestorovým zvukom 5.1.1. Užite si pravý zvuk víťazstva.

Expandujte!

Acer Aspire Predator radu G rastie, aby splnil vaše predstavy. Umožňuje jednoduché výmeny pevných diskov a rozšírenia až na štyri pevné disky s celkovou kapacitou až 12 TB, čo je priestor pre celú zbierku hier. Aj v žiary bitky bude počítač chladný - vďaka inteligentnému dizajnu, ktorý optimalizuje prúdenie vzduchu a prípadnému hydraulickému chladeniu.

Odpočívajte.

Po boji odpočívajte s najlepšou zábavou vo vysokom rozlíšení. Blu-ray™ a HDMI® vám na veľkej obrazovke so skvelým podaním zvuku a obrazu poskytnú pôžitky domáceho kina. Prenos médií cez rozhranie USB 3.0 a služba AcerCloud umožňujú kedykoľvek a kdekoľvek prístup ku všetkým dátam všetkých vašich zariadení.

 

Cena a dostupnosť

 

Acer Aspire Predator G je u nás dostupný za cenu od 977 €, viac informácií nájdete tu

Celý článok nájdete tu: Acer Aspire Predator G

 

Facebook

www.acer-shop.sk

 

 

 

Acer Aspire Predator G
Acer Aspire Predator G

Hodnotenie

Acer Aspire Predator G
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma