Acer Aspire R13

Acer Aspire R13

Dynamické prevedenie a výkonné technológie

19.12.2014 | Euroline computer s.r.o. | www.acer-shop.sk

6x inak, 6x štýlovo, 6x efektívnejšie využitie.

 

Ezel Aero Hinge | Unikátne pánty

 

Veko konvertibilného notebooku Acer Aspire R 13 je po stranách opatrené unikátnymi pántmi Ezel Aero Hinge, ktoré umožňujú otočenie obrazovky o 180°, takže je možné notebook používať v šiestich rôznych spôsoboch: Režim Notebook, Ezel (umestnenie displeja bližšie k očiam), Stojan (uľahčí vám kreslenie a robenie poznámok), Tablet, Displej (skvelý na prezeranie fotografií) a režim Stan.

Skvelé technológie | Skvelá zábava

Fotky, videá, hry i prezentácie sú neobyčajne živé a detailné, text je ostrý a krištáľovo čistý. Displej disponuje technológiou Zero Air Gap, ktorá zaisťuje živý a realistický obraz, znižuje odlesky, zvyšuje kontrast, zaisťuje jasný a ostrý obraz a zlepšuje jeho viditeľnosť na priamom slnečnom svetle. Acer Aspire R 13 je ľahký a tenký. Jeho 13,3" dotykový displej a aj zadný kryt je chránený tenkým, ale veľmi odolným sklom CORNING® Gorilla® Glass 3. Displeje sú dostupné s rozlíšením WQHD alebo Full HD

Výkon | Rýchly stroj

Pre celodennú prácu môžu modely s Full HD displejom ponúknuť až 8-hodinovú výdrž batérie. Okrem inovatívnej konštrukcie sa môžu noteboky Acer Aspire R13 pochváliť výkonnými technológiami, ktoré z nich robia rýchle stroje s okamžitou odozvou pre celý rad pracovných i zábavných využití. Pre dosiahnutie maximálneho výkonu sú modely ponúkané s procesormi Intel Core i5 alebo i7, s až 1 TB SSD s podporou režimu RAID 0 a až 8 GB pamäte.

Kreativita | Množstvo funkcií

Acer Aspire R 13 možno tiež používať s voliteľným perom Acer Active Pen pre kreslenie, tvorbu i spoluprácu s ostatnými. Pero spolupracuje s exkluzívnym softwarom Acer Hover Access, ktorý je na všetkých modeloch už predinštalovaný a ponúka niekoľko inovatívnych aplikácií pre prácu i zábavu. Aby bol notebook Acer Aspire R 13 neustále studený a tichý, je vybavený pokročilým duálnym nasávaním vzduchu pre pohodlnú a nerušenú prácu na počítači.

 

Cena a dostupnosť

Notebooky Acer Aspire R 13 nájdete u nás už od 939 €.

Celý článok nájdete tu: Acer Aspire R 13

 

 

facebook

www.acer-shop.sk

 

 

 

 

Acer Aspire R 13
Acer Aspire R 13
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma