Acer Aspire Switch 10

Acer Aspire Switch 10

NOVINKA >> Prispôsobivosť, dizajn a výkon

09.06.2014 | Euroline computer s.r.o. | acer-shop.sk

Elegantný dizajn

 

Aspire Switch 10 vie, že dizajn nie je len statický. Design je neustále v pohybe. Prevedenie z kovu, plynulé ovládanie, praktický a tenký dizajn. Design Acer Snap Hinge™ umožňuje otáčanie, skladanie, dokovanie, odpojenie a všetky ďalšie činnosti, ktoré z toho plynú.

 

Úžasne produktívny

 

Vďaka procesoru Intel® Atom™ a funkcii Microsoft InstantGo prináša zariadenie Aspire Switch 10 plynulé a rýchle používanie a menej premárneného času. Služba AcerCloud™ vám zaistí prístup k vašim súborom na akomkoľvek zariadení, nech ste kdekoľvek. Je produktívnejší, takže vy môžete byť tiež.

 

Nádherný obraz

 

Zariadenie Aspire Switch 10 poskytuje skvelý obraz za všetkých okolností. Či už hráte hru pri čakaní na letisku, sledujete televízny program o prestávke v škole alebo si pred spaním prezeráte s deťmi interaktívnu knižku, technológie Zero Air Gap (priame spájanie) a IPS ponúka skvelý obraz pre vás aj pre ostatných.

 

Neuveriteľné možnosti prispôsobenia

 

Používajte zariadenie Aspire Switch 10 ako prenosný tablet, zvýšte si produktivitu pomocou klávesnice, otočte displej a zdieľajte prezentáciu s ostatnými alebo ho natočte pri sledovaní filmov v stiesnenom priestore. Prechádzajte medzi režimami notebooku, tabletu, zobrazovacieho displeja a stojana a vylepšite si prácu aj zábavu.

 

Neobyčajne jasný

 

Nezáleží na tom, či skôr trávite čas vo vnútri alebo vonku. Zariadenie Aspire Switch 10 je navrhnuté tak, aby ste ho mohli používať, nech ste kdekoľvek. Technológia displeja LumiFlex™ zaisťuje optimalizované nastavenie farieb, ktoré vám umožní sledovať videá a zdieľať fotografie aj na priamom slnku.

 

 

Cena a dostupnosť

 

 

NOVINKA >> Acer Aspire Switch 10 je u nás dostupný už od 349.

 

 

 

Celý článok nájdete tu: Acer Aspire Switch 10

 

 

facebook

 

acer-shop.sk

 

 

 

 

 

 

acer aspire iconia switch 10
acer aspire iconia switch 10
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma