Acer Aspire V Nitro Black Edition

Acer Aspire V Nitro Black Edition

Špičkový výkon a funkcie

09.09.2014 | Euroline computer s.r.o. | www.acer-shop.sk

Navrhnuté tak, aby ohromili

Notebooky Acer Aspire V Nitro Black Edition sa môžu pochváliť elegantným a ostro rezaným dizajnom s profilom tenkým necelých 2,5 cm. Veko je vyrobené technológiou NIL (nanoimprinting litografia), ktorá prináša vďaka zložitému kovovému vzoru pocit jemného dotyku a veko perfektne dopĺňa dizajn. Acer Aspire V Nitro ponúka štýlovú červenú, podsvietenú klávesnicu s plnohodnotným numerickým blokom nielen pre zábavu, ale aj na produktívnu prácu vo dne i v noci.

 

Výkonné stroje, ktoré vyzerajú špičkovo

Notebooky Acer Aspire V Nitro Black Edition vyzerajú skvelo. Zároveň sú vysoko výkonné stroje s najnovšími procesormi 4. generácie Intel® Core™ alebo s úspornými ULV modelmi. Séria Acer Aspire V Nitro je osadená grafikami NVIDIA GeForce až po model GTX 860M. Acer Aspire V Nitro Poskytuje strhujúci herný výkon, ktorý posunie vizuálny zážitok rovnako ako zábavu na úplne novú úroveň.

 

Zábava vo vysokej kvalite

Jedným z hlavných bodov, na ktoré sa Acer pri návrhu radu Acer Aspire V Nitro zameral, bolo poskytnutie prvotriednej zábavy. Používatelia si môžu vďaka štvorici zabudovaných reproduktorov (s celkovým výkonom 8 W) vychutnať silný priestorový zvuk či už pri počúvaní hudby, sledovaní filmov či pri hraní hier. Okrem toho sú notebooky Acer Aspire V Nitro vybavené technológiou Dolby® Digital Plus Home Theatre™.

Obraz, ktorý Vás pohltí

Pre rad Acer Aspire V Nitro je tiež charakteristickým rysom Full HD displej s technológiou IPS. Táto technológia In-Plane Switching poskytuje široké pozorovacie uhly, ktoré užívateľom umožňujú podeliť sa o svoje zážitky z multimediálneho obsahu s ľuďmi okolo, bez toho aby sa museli báť straty kvality. Acer ComfyView (technológia zabraňujúca odleskom) znižuje únavu očí a zvyšuje komfort pri sledovaní obrazu.

Inteligentná konštrukcia

Rad Acer Aspire V Nitro využíva technológiu Acer DustDefender, čo je inteligentná konštrukcia umožňujúca odstránenie prachu. Spolieha na vysokorýchlostný kovový ventilátor, u ktorého je možné vybrať nahromadený prach, čo predlžuje životnosť notebooku a zvyšuje jeho výkon pri zachovaní tichej a studenej prevádzky. U série Acer Asprie V Nitro Black Edition v exkluzívnom CoolBoost Turbo režime možete ručne aktivovať o 19% vyššiu rýchlosť ventilátora a tým o 11% znížiť teplotu procesora alebo grafického čipu.

Multimediálny frajer

Na pevné disky série Acer Aspire V Nitro s kapacitou až 3 TB môžu používatelia uložiť až 600 DVD titulov, 300 000 MP3 skladieb alebo 20 000 fotografií, pričom notebook zostáva tenký a ľahký. A pre tých užívateľov, ktorí si potrpia na rýchlosť, je tu voliteľné SSD úložisko s kapacitou až 256 GB SSD, s ktorým u notebookov Acer Aspire V Nitro získajú rýchle prebúdzanie a oveľa rýchlejší prístup k uloženým súborom a aplikáciám.

 

Cena a dostupnosť

 

Výkonné notebooky Acer Aspire V Nitro Black Edition nájdete tu >>

 

Celý článok nájdete tu: Acer Aspire V Nitro Black Edition

facebook

www.acer-shop.sk

 

 

 

 

 

 

 

Acer Aspire V Nitro
Acer Aspire V Nitro

Hodnotenie

Acer Aspire V Nitro Black Edition
Hodnotenie 4.2 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma