Acer Extensa

Acer Extensa

Inovované technológie v obľúbenom šate >> séria Acer Extensa

14.07.2014 | Euroline computer s.r.o. | www.acer-shop.sk

Skvelá prenosnosť

 

Notebook Extensa vydrží na cestách s výdržou batérie až 7 hodín, takže budete pripojení a produktívni celý deň. Prístup k súborom na všetkých zariadeniach Vám zabezpečí služba AcerCloud. Pohodlné prenášanie: notebook Acer Extensa je jedným z najtenších notebookov vo svojej triede a je navrhnutý pre pohodlné prenášanie.

 

 

Neustála produktivita

 

Užite si lepšie približovanie pomocou dvoch prstov a plynulejšie posúvanie a navigáciu na obrazovke vďaka presnému touchpadu, ktorý značne redukuje nechcené kliknutia a náhodné pohyby kurzora. Klávesnica Acer typu chiclet ponúka výborné rozloženie kláves pre kvalitné ovládanie a tiché písanie.

 

Senzačná zábava

 

Vaše filmy a hry budú na notebooku Extensa vyzerať úžasne vďaka displeju LED s rozlíšením HD s realistickým obrazom vyhradenej grafickej karty NVIDIA® GeForce®. Najnovšia 4. generácia procesorov Intel® Core™ zvyšuje výkonnosť a energetickú efektivitu. Navyše vstavaný digitálny mikrofón a vysoko kvalitné reproduktory zaisťujú optimálnu hlasovú komunikáciu.

 

Večné spomienky

 

Notebook Extensa je vybavený diskovou jednotkou M-DISC™, ktorá dokáže uchovať vaše spomienky po celé stáročia na diskoch M-DISC™. Študenti s domácimi úlohami, rodičia s rodinnými fotografiami alebo finančnými dokladmi a všetci, ktorí majú nejaké nenahraditeľné súbory, ocenia istotu, že sú ich osobné údaje a cenné spomienky v bezpečí.

 

Cena a dostupnosť

 

Acer Extensa 2510-C4GK je u nás dostupný už od 274,50 €.

 

Celý článok nájdete tu: Acer Extensa

 

facebook

www.acer-shop.sk

 

 

 

 

 

 

 

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma