Acer Liquid Jade Primo

Acer Liquid Jade Primo

Nový smartfón s operačným systémom Windows 10

05.01.2016 | Euroline computer s.r.o. | www.cmcdata.sk

NOVÁ ÚROVEŇ PRODUKTIVITY

 

Pokiaľ je k smartfónu pripojený sekundárny displej, umožní funkcia Continuum univerzálnym aplikáciám vo Windows 10 možnosť práce ako na počítači a prináša tak profesionálom vyššiu produktivitu práce.

 

OCEŇOVANÝ ELEGANTNÝ DIZAJN

 

Acer Liquid Jade Primo sa môže pochváliť oceňovaným dizajnom Liquid Jade s tenkým a elegantným profilom, zaobleným zadným krytom, vďaka ktorému vám padne presne do ruky a ergonomickým odolným sklom 2.5D Corning® Gorilla® Glass. Predný aj zadný kryt má jemne kartáčovaný povrch, zatiaľ čo ostrým diamantom vybrúsený pruh obklopujúci šasi dodáva smartfónu Liquid Jade Primo ešte uhladenejší vzhľad. Súdržný kruhový volič, zadná kamera a reproduktor, ktorý je už známy v rodine Jade, dodáva smartfónu nádych elegancie.

 

VIACNÁSOBNÝ MULTITASKING

 

S monitorom pripojeným cez USB typu C, príslušenstvom Wireless Display alebo s dokovacou stanicou Display Dock Liquid Jade Primo poskytuje môžnosť práce ako s počítačom na externom monitore s univerzálnymi Windows 10 aplikáciami. Je možné ho využiť ako touchpad a virtuálnu klávesnicu, alebo je tiež možné pri práci s viacerými aplikáciami na displeji alebo na monitore pripojiť klávesnicu a myš.

 

OHROMUJÚCI VÝKON A DISPLEJ

 

Liquid Jade Primo sa môže pochváliť ohromujúcim 5,5" Full HD AMOLED displejom, ktorý podporuje 100% pokrytie farebného priestoru NTSC, má kontrast 10 000:1 a 176° široké pozorovacie uhly. Osemjadrový procesor Qualcomm® Snapdragon™ 808 spolu s 3 GB operačnou pamäťou a 32 GB vnútornou pamäťou poskytuje vysoký výkon, ktorý je potrebný pri práci s viacerými aplikáciami súčasne, zatiaľ čo vďaka pripojeniu LTE Cat. 6 a Wi-Fi 802.11ac MIMO je sťahovanie obsahu otázkou okamihu.

Zadný 21Mpx fotoaparát s automatickým zaostrovaním je vybavený dvojicou LED bleskov a podporuje natáčanie videa až do rozlíšenia 4K. Predná 8Mpx kamera sa zase môže pochváliť širokým uhlom záberu až 84° a podporou nahrávania videa až do Full HD.

 

TECHNOLOGICKY VÝNIMOČNÝ

 

Pre zníženie zahrievania, ku ktorému dochádza používaním náročných aplikácií, má Liquid Jade Primo moderný systém chladenia, ktorý účinne odvádza teplo od procesoru a zároveň znižuje celkovú teplotu povrchu zadnej strany telefónu. Aby mohlo byť telo smartfónu tenšie, bola jeho anténa vytvorená technológiou priameho laserového štruktúrovania, ktorá umožňuje integrovať anténu do zadného krytu. K tenšiemu profilu tiež prispieva dotyková technológia on-cell, vďaka ktorej bola presunutá dotyková vrstva na vonkajší povrch displeja, vďaka čomu nie je potrebná dotyková podkladová vrstva.

 

 

 

Hodnotenie

Acer Liquid Jade Primo
Hodnotenie 4.91 z 5
Počet hlasov 32
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma