ACER Revo Build

ACER Revo Build

Moderné stavebné bloky

28.04.2016 | Euroline computer s.r.o. | www.cmcdata.sk

ACER Revo Build

 

 

Malá základňa

 

Základným komponentom tohto stolového Revo Build počítača je malé (1 liter), ale pritom plne funkčné PC, ktoré zaberie len 135x135mm na vašom stole. Ak chcete pridať funkcie alebo výkon, jednoducho si kúpte požadované moduly a naskladajte ich jeden na druhý.

 

Spojené magnetom

 

Nasadzovanie prídavných blokov na svoje miesto je hračka vďaka dokonale kalibrovaným magnetom, ktoré znemožňujú modulom ľahko sa rozpojiť, čo vytvára pevný tower so súdržnou štruktúrou.

 

Kúzlo bezdrôtového nabíjania

 

Ak máte zariadenie, ktoré podporuje bezdrôtové nabíjanie, stačí vziať modul bezdrôtovej power banky a položiť ho na tower Revo Build. Stačí položiť zariadenie na tento modul a vziať si ho, keď bude nabité!

 

Vezmite si energiu so sebou

 

Ďalšou skvelou možnosťou je modul bezdrôtovej power banky, ktorý môžte jednoducho odopnúť a vziať si ho so sebou. Teraz môžete vďaka energii uloženej v module nabíjať mobilné zariadenia kdekoľvek, a to buď bezdrôtovo, alebo prostredníctvom kábla USB.

 

Až do 8 TB prenosného úložiska

 

Ako základný modul Revo Build, tak aj prídavné moduly prenosného pevného disku poskytujú 2TB úložného priestoru, pričom kombináciou týchto troch možné dosiahnuť až ohromujúcich 8TB priestoru! Tieto moduly je možné cez USB pripojiť ku ktorémukoľvek počítaču, takže ich stačí len oddeliť a svoje dáta vziať so sebou.

 

Grafické a zvukové moduly

 

Kúpte si voliteľný modul grafickej karty, ktorý vylepší vašu grafiku a umožní vám prehrávať obsah v mimoriadne vysokom rozlíšení, ako je 4K2K. Ďalší modul dostupný pre systém Revo Build je zvukový modul, ktorý je vybavený skvele vyladenými stereofónnymi reproduktormi a dvoma digitálnymi mikrofónmi.

 

ACER Revo Build
ACER Revo Build
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma