Acer S277HK Monitor

Acer S277HK Monitor

Prvý 4K2K monitor na svete vybavený HDMI 2.0

11.12.2014 | Euroline computer s.r.o. | www.acer-shop.sk

Acer S277HK monitor so svojím ohromujúcim dizajnom, štýhlym a pevným asymetrickým stojanom a štýlovými reproduktormi zaujme hneď na prvý pohľad. 

 

Rafinované prevedenie | Hliník a asymetria

 

Acer S277HK je vyrobený z hliníkovej zliatiny. Jeho umiestnenie je asymetrické a so svojou tenkosťou a pevnosťou sa podstatne líši od konkurencie. Biela lesklá zadná strana je čistá a zabezpečuje, aby monitor vyzeral elegantne zo všetkých uhlov. Pod displejom sa nachádza hliníkový predný rámček s vlasovými linkami a matne strieborný stredový rám, ktorý zabezpečuje, aby vyzeral monitor Acer S277HK jednoducho, a zároveň sofistikovane.

Špičkové vlastnosti | IPS a Ultra HD

 

Vďaka technológiám IPS a Acer ColorPlus poskytne displej monitora Acer S277HK výnimočnú sýtosť farieb, ich stálosť a 178° široké horizontálne aj vertikálne pozorovacie uhly. A čo viac, môže sa pochváliť rozlíšením 4K2K Ultra HD (3 840 × 2 160 px), ktoré prináša štyrikrát ostrejší obraz než u bežného 1080p Full HD displeja. Okrem toho ako jediný monitor s rozlíšením 4K2K obsahuje rozhranie HDMI 2.0, ktoré zvyšuje priepustnosť až na 18 Gb/s, vďaka čomu možno prenášať 4K obraz s frekvenciou 60 Hz. Preto je plynulejší a zaobíde sa bez trhania.

Úžívateľský komfort | Dynamika a ergonómia

 

Dynamicky štylizované reproduktory s DTS™ zvukom a drobnými otvormi pridávajú monitoru na vizuálne príjemnom vzhľade. U konštrukcie S277HK bol tiež kladený dôraz na vyšší užívateľský komfort. Medzi ergonomické funkcie patrí možnosť náklonu v rozmedzí od -5° do 15° smerom dozadu, aby bol zaistený kolmý uhol pohľadu k povrchu obrazovky. Nechýbajú ani intuitívne tlačidlá (Napájanie, Jas, OSD menu a Exit), ktoré sú perfektne v dosahu, a zároveň dostatočne diskrétne, aby nebol narušený zážitok zo sledovania.

Inovatívne technológie| Lepší zážitok

 

Monitor Acer S227HK je vybavený technológiami Acer EyeProtect. Tie znižujú namáhanie očí a poskytujú pohodlnejšie zážitok zo sledovania obrazu. Súčasťou je technológia Flicker-less, ktorá pomáha odstrániť blikanie obrazu, a filter redukujúci expozíciu do modrého svetla, ktoré môže potenciálne spôsobiť dlhodobé poškodenie zraku. Monitor S277HK taktiež ponúka technológiu Low Dimming, ktorá používateľom umožňuje nastaviť jas displeja až na iba 15% a technológiu Acer ComfyView pre zníženie odrazov spôsobených externými zdrojmi svetla. Pre jednoduché pripojenie je S277HK tiež vybavený portami DVI, DisplayPort 1.2 a MiniDP.

 

Cena a dostupnosť

Monitor Acer S277HK je u nás dostupný za cenu 719 €.

Celý článok nájdete tu: Acer S277HK

www.acer-shop.sk

facebook

Acer S277HK
Acer S277HK
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma