Aj dovolenka s deťmi môže byť relax!

Aj dovolenka s deťmi môže byť relax!

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

10.05.2016 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Už  sa vám stalo, že ste počas dovolenky s vašimi deťmi natrafili na hotel alebo penzión, v ktorom nepochopili  špecifické potreby vašich detí a váš pobyt sa tak stal namiesto oddychu a zábavy nočnou morou? To sa v nami ponúkaných zariadeniach stať nemôže. Zariadenia sú ocenené hviezdičkami priateľskosti k rodinám a deťom, udelenými Úniou materských centier. Umožňujú rodičom s malými deťmi prežiť dovolenku plnohodnotne a bez obmedzení.

 

Ubytovanie Liptovský Ján, Hotel Sorea Máj ležiaci v prekrásnej scenérii Nízkych Tatier je Úniou materských centier ohodnotený piatimi hviezdičkami, čo hovorí o vysokej kvalite poskytovaných služieb. Hotel myslí na všetko a v prípade, že vy ste na niečo zo základnej výbavičky pre svojho drobca zabudli, hotel problém operatívne vyrieši a požičia vám všetko od vaničky, nočníka až po baby phone. Na požiadanie vám hotel zabezpečí aj zábavný program pre vaše deti a tak máte o relax naozaj postarané. Pokiaľ budú deti behať za novými zážitkami, vy môžete načerpať sily vo wellness centre.

 

Svojim rodinným charakterom vám chvíle oddychu s rodinou spríjemní aj ubytovanie Kráľová Lehota, Penzión LARION. Na vaše ratolesti v penzióne čaká  vonkajšie ihrisko s preliezkami, detský kútik a detské stoličky v reštaurácii, rovnako ako aj špeciálne pripravené detské menu. Pre veľkých je k dispozícii wellness, masáže, biliard, squashová hala. Krásnu prírodu v okolí môžete spoznávať aj na bicykloch, ktoré si požičiate priamo v penzióne.

 

Tri hviezdičky od Únie materských centier získal  Penzión pri Trojičke, ubytovanie Oščadnica, ktorý sa nachádza priamo pod najvyšším vrchom Kysuc  - Veľkou Račou.  Vaše detičky určite ocenia detské ihrisko a vy sa môžete tešiť na moderné wellness.

 

Hotel Sitno, ubytovanie Vyhne  Vám vďaka svojim službám zaručí oddych v každom počasí. Hotel Sitno má pre relax celej vašej rodiny pripravenú priestrannú rodinnú izbu.  MiniMe club je dvojposchodový detský kútik, v ktorom môžu vaše ratolesti rozvíjať svoje schopnosti, pokiaľ vy oddychujete.  O vaše deti sa počas celého dňa postará príjemný a školený personál, zatiaľ čo vy môžete navštíviť hotelové wellness centrum, vyskúšať interaktívnu školu varenia, nerušene si posedieť pri šálke chutnej kávy alebo si vyraziť na turistickú prechádzku. V hoteli nájdete aj kulinárske či umelecké štúdio, súkromné kino či interaktívnu herňu. Všetky priestory poskytujú zábavné aktivity pre malých aj veľkých.

 

Hotel Partizán, ubytovanie Brezno ponúka svojim hosťom lukratívny priestor ocenený TREND TOP 2014 štvrtým miestom, Únia materských centier ho ocenilia piatimi hviezdičkami na stupnici priateľskosti k rodinám a deťom. Tieto pozitívne hodnotenia vás určite výberom hotela nesklamú a prežijete príjemné chvíle s rodinou. Pre deti sú pripravené tri detské kútiky, v letných prázdninových mesiacoch je k dispozícii animačný program. Súčasťou hotela je nové Natur Wellness Centrum, kde si môžete oddýchnuť  a načerpať nové sily. V novom wellness si na svoje prídu aj detičky, pre ktoré je pripravený vodný svet Ferda Mravca.

 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku s deťmi na Slovensku!

 

Hodnotenie

Aj dovolenka s deťmi môže byť relax!
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma