Aj Vy trpíte alergiou? Bývajte v modernom a nezávadnom dome

Aj Vy trpíte alergiou? Bývajte v modernom a nezávadnom dome

Dom z oceľovej konštrukcie je ideálny pre Vás a Vašu rodinu

10.11.2014 | CLAIM MANAGEMENT, s.r.o. | www.claimmanagement.sk

V dnešnej dobe stále viac sa rozširujúcich alergií a rôznych ochorení, najmä dýchacích ciest, hľadáme čoraz častejšie bývanie v moderných, ale zároveň hygienicky nezávadných domoch. Práve výstavba domu z klasických materiálov nie je ideálna pre ľudí, ktorí trpia vyššie spomenutými ochoreniami a preto sa musia poobhliadnuť po vhodnejších riešeniach.

 

Jedným z nich môže byť aj rodinný dom z oceľovej konštrukcie. Ten samozrejme ako aj dom z tehly alebo z dreva má svoje výhody aj nevýhody, ale obavy zo zlého vzduchu, tvorby plesní či mokrých stien môžete rozhodne vypustiť z hlavy. Domy z oceľovej konštrukcie sa stavajú z 95% suchým procesom. Jediný mokrý proces, ktorý prebieha pri výstavbe takéhoto domu je zhotovenie základovej dosky.

 

Medzi ďalšie nemenej dôležité výhody domu z oceľovej konštrukcie patrí rýchlosť výstavby a to rádovo v týždňoch, jednoduchá rozšíriteľnosť stavby, úspora priestoru, nízka energetická náročnosť, možnosť výstavby aj v zimných mesiacoch a hlavne fixná cena vopred stanovená v zmluve od dodávateľa. Pri klasických materiáloch Vám nikto presnú cenu vopred nevypočíta!

 

Ak si vyberiete správneho realizátora domu z oceľovej konštrukcie, tak sa nemusíte obávať ani hluku či neporiadku v okolí Vášho pozemku. Napríklad spoločnosť CLAIM MANAGEMENT, s.r.o. realizuje tieto domy tak, že všetky steny aj s rozvodmi pripravuje priamo vo fabrike a na základovú dosku už len sfinalizuje dom v priebehu niekoľkých dní. Nemusíte tak chodiť kontrolovať robotníkov dlhé týždne až mesiace, či niekde neurobili chybu. Technológia, ktorá sa využíva priamo vo fabrike dokáže predpripraviť jednotlivé steny v najvyšších kvalitatívnych štandardoch. Predchádza sa tak nerovnostiam, stavebným odchýlkam, nepresnostiam a minimálnemu narušeniu prostredia. Nemusíte sa obávať, že by bola krivá stena, že sa použije nekvalitná izolácia alebo niečo iné závažné na Vašom budúcom dome. V rámci zmluvného vzťahu je garantovaný servis do 24 hodín.

 

V prípade, že chcete bývať v kvalitnom, nízkoenergetickom dome postavenom v priebehu niekoľkých týždňov z recyklovateľných a nezávadných materiálov, s minimálnym narušením prostredia a s použitím tých najlepších technológií, môžete využiť služby spoločnosti CLAIM MANAGEMENT, ktorej kontakty nájdete na stránke www.claimmanagement.sk.

 

Od projektu až po finálnu realizáciu sa o Váš vysnívaný domček postará tím špičkových odborníkov. Aj Vy môžete bývať v dome podľa Vašich predstáv a splniť si tak sny o dokonalom bývaní. Stačí si len dohodnúť osobné stretnutie.

 

Hodnotenie

Aj Vy trpíte alergiou? Bývajte v modernom a nezávadnom dome
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma