AKADÉMIA KLASICKEJ EKONÓMIE 2015

AKADÉMIA KLASICKEJ EKONÓMIE 2015

Vzdelávací program pre záujemcov o ekonomické myslenie a pravidelné ekonomické semináre

12.01.2015 | Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika | www.konzervativizmus.sk

Konzervatívny inštitút M.R. Štefánika (KI) v spolupráci s ďalšími partnermi otvára ôsmy samostatný ročník Akadémie klasickej ekonómie (AKE). Tento  program je určený a otvorený pre všetkých záujemcov, ktorí chcú hlbšie preniknúť do myšlienok významných predstaviteľov ekonomického myslenia (platí to pre akýchkoľvek nových záujemcov, ako aj pre tých, ktorí absolvovali niektorý z ročníkov AKE).  

 

AKE 2015 bude pozostávať z deviatich vzájomne previazaných mesačných ekonomických seminárov o nadčasových témach a zároveň aktuálnych myšlienkach liberálnych ekonómov (Adama Smitha, J.B. Saya, Frédérica Bastiata, Ludwiga Misesa, Friedricha Hayeka, Miltona Friedmana a ďalších), s uvádzaním ich fungovania v reálnom živote.

 

Prihlásiť sa na AKE je nožné prostredníctvom zaslania vyplnenej prihlášky a formuláru k nej e-mailom na adresu ake@institute.sk najneskôr 13. februára 2015. Počet účastníkov cyklu AKE však môže byť maximálne 60. V prípade vyššieho záujmu o účasť na cykle týchto seminárov si KI vyhradzuje právo vybrať účastníkov spomedzi prihlásených na základe nimi vyplnených formulárov prihlášky a na základe termínov ich prihlásenia sa na kurz AKE. 

 

Vybraní účastníci budú mať po vyzvaní organizátorom povinnosť zaplatiť účastnícky poplatok vo výške 95 € na jedného účastníka na celé trvanie kurzu (deviatich seminárov) AKE 2015. Členovia Klubu podporovateľov Konzervatívneho inštitútu M. R. Štefánika (KPKI) a študenti stredoškolského, vysokoškolského a interného doktorandského štúdia majú zľavnený účastnícky poplatok vo výške 65 €. 

 

Viac informácií o pozvánke na AKE 2015, ako aj prihláška s formulárom sú k dispozícii na webe KI: http://www.konzervativizmus.sk/article.php?5831.

 

Hodnotenie

AKADÉMIA KLASICKEJ EKONÓMIE 2015
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma