Akadémia klasickej ekonómie 2016

Akadémia klasickej ekonómie 2016

Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika v spolupráci s partnermi otvárajú v roku 2016 deviaty samostatný ročník cyklu seminárov k

11.01.2016 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.konzervativizmus.sk

Vzdelávací program AKE je určený pre všetkých záujemcov, ktorí radi skúmajú ekonomické myslenie významných predstaviteľov.

 

AKE je ekonomický vzdelávací program Konzervatívneho inštitútu M. R. Štefánika (KI), ktorý už deviaty krát otvára brány do poznania ekonómie. Semináre budú prebiehať raz mesačne od februára do decembra. Počas 9- tich lekcií budú účastníci zasvätení do ekonomického myslenia a jeho využitia v praxi. Konzervatívny inštitút ponúka záujemcom ekonomické poznatky nad rámec štandardného vyučovacieho procesu na vysokých školách. Súčasťou sú diskusie s využitím myšlienok ekonomických teoretikov klasického liberalizmu s aplikáciou na Slovensko.

 

Účastník získa okrem certifikátu o absolvovaní aj zaujímavé materiály o ekonómii, či informácie o odkazoch na internetové stránky, ktoré môže využívať i po ukončení seminárov.

 

Lektormi seminárov bude mnoho významných osobností, ako napríklad Peter Gonda ( riaditeľ KI, externý lektor ekonómie na Univerzite Komenského),  analytik INESS Radovan Ďurana a redaktor časopisu .týždeň Lukáš Krivošík.

 

Semináre AKE 2016 sa budú konať raz mesačne od februára do decembra 2016 (okrem júla a augusta) v učebni VŠM v Bratislave, a to vopred určenú stredu v danom mesiaci od 17.30 do 20.00 hod. Prvý seminár AKE sa uskutoční dňa 17. februára 2016.

 

 

Prihlásiť sa na AKE je možné prostredníctvom zaslania vyplnenej prihlášky a formuláru k nej e-mailom na adresu ake@institute.sk najneskôr 7. februára 2016.

 

Vybraní účastníci budú mať po vyzvaní organizátorom povinnosť zaplatiť účastnícky poplatok vo výške 95 € na jedného účastníka na celé trvanie kurzu deviatich seminárov AKE 2016.  Pre členov Klubu podporovateľov Konzervatívneho inštitútu M. R. Štefánika (KPKI) a pre študentov stredoškolského, vysokoškolského a interného doktorandského štúdia ponúkame zľavnený účastnícky poplatok vo výške 65 €.

 

Viac informácii o AKE je k dispozícii na webovom diskusnom portáli AKE www.ake.institute.sk resp. na webstránke KI v sekcii AKE tu

Hodnotenie

Akadémia klasickej ekonómie 2016
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma