Ako brigádovali známi Slováci?

Ako brigádovali známi Slováci?

Brigády a začiatky kariéry známych osobností zo Slovenska - Lýdia Eckhardt, Milan Lieskovský, Adam Ďurica a ďalší

02.07.2014 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Už takmer rok portál Brigada.sk prináša užívateľom rozhovory s inšpiratívnymi osobnosťami Slovenska z rôznych odborov. Svojimi príhodami z brigád, tipmi a radami pre mladých už doteraz prispelo 22 osobností. Je zaujímavé sa s odstupom času pozrieť na to aká bola kariérna cesta týchto ľudí, z ktorých sa stali úspešní podnikatelia, speváci, spisovatelia, či špičky vo svojom odbore. Tu je niekoľko z posledných rozhovorov

 

Módna návrhárka Lýdia Eckhardt robila aj čašníčku

Lýdia Eckhardt už 23 rokov pracuje v oblasti módy a Slovensko módou veľmi dobre reprezentuje aj v zahraničí. Už dlhé roky patrí medzi najznámejšie a najuznávanejšie osobnosti slovenského módneho priemyslu. Jej modely si oblieka viacero osobností kultúrneho, spoločenského, či športového života. 

 

Spevák Adam Ďurica pomáhal na stavbe a na festivaloch

Meno Adam Ďurica sa mnohým spája s účinkovaním v talentovej šou SuperStar, s odstupom času sa mu podarilo vypracovať na jedného z top súčasných slovenských spevákov. Hitom sa stala jeho skladba "Neľutujem", ktorá sa v hojnom počte objavuje vo všetkých slovenských radiách a aj jeho najnovší počin - duet so Zuzanou Smatanovou "Miesta" žne na slovenskej hudobnej scéne úspechy.

 

Pavel "Hirax" Baričák začínal v rádiu

Pavel Baričák sa venuje mnohým činnostiam. Je v jednom spisovateľ, hudobník, fotograf, cestovateľ, bloger a základateľ vydavateľstva, ako ale hovorí robí len to, čo ho baví. 

 

DJ Milan Lieskovský brigádoval v automobilke

Známy slovenský DJ Milan Lieskovský sa po relatívne krátkom pôsobení v tejto brandži rýchlo presadil aj na svetovej DJskej scéne. Prvýkrýt sa ako DJ objavil v roku 2005. Výrazne sa zapísal najmä svojou skladbou "Elenya", ktorá bola hitom nielen slovenských rádií ale objavila sa aj na takej významenej udalosti akou je odovzdávanie Oscarov. Svoj debut "Milan Lieskovský" vydal v roku 2009

 

Spisovateľka Petra Nagyová-Džerengová robila hostesku

Slovenskú spisovateľku Petru Nagyovú-Džerengovú, ktorá je v súčasnosti aj viceprimátorkou Bratislavy, možno zaradiť medzi top osobnosti literárnej scény na Slovensku. Jej debutom bola v roku 2005 knižka "Chcem len svoje dobro". Odvtedy napísala ďalších 7 kníh, medzi nimi aj knižky pre deti.

 

 

 

Hodnotenie

Ako brigádovali známi Slováci?
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
SPONZOROVANÉ ODKAZY