Ako na citlivú pokožku

Ako na citlivú pokožku

Máte citlivú pokožku? Trápi Vás svrbenie, začervenanie a pálenie? Ukážeme Vám ako sa vyhnúť podráždenej pokožke

03.08.2016 | NAOS SLOVAKIA | www.bioderma-sk.com

Každý z nás sa už stretol s citlivou pokožkou. Svrbenie, pálenie, začervenanie - nepríjemný pocit, ktorému by sa chcel každý vyhnúť. Dôvody podráždenia pokožky je veľa – či je to alergia na rôzne potraviny, neznášanlivosť rôznych kozmetických a chemických prípravkov alebo iný dôvod. Ak ste si mysleli, že pokožka je náchylná na podráždenie len v lete, ste na omyle. Veľakrát to býva práve v zime, kedy je pokožka podráždená.

 

Ak máte nižší fototyp pokožky, určite ste sa stretli s podráždením pokožky. Dôležité je sa o svoju pokožku dôkladne starať. Je potrebné ju pravidelne umývať od rôznych nečistôt, ktoré ju môžu podráždiť. Umývať ju môžete okrem vody napríklad aj čistiacim mliekom, ktorý pokožke dodá potrebné vitamíny.

 

Ideálne je používať rôzne prípravky na pleť, no najlepšie s minimálnym obsahom chémie. Tá Vám môže ešte viac rozdráždiť pokožku, čo by bolo kontraproduktívne.

 

Najlepšie sa je poradiť s odborníkom. Môžete navštíviť kožného lekára alebo nejaký kozmetický salón, kde Vám určite poradia. Veľa ľudí už takto vyriešilo svoje dlho trvajúce problémy  

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma