Ako našetriť na darčeky

Ako našetriť na darčeky

Študenti to počas Vianoc nemajú ľahké. Aj tebe chýbajú peniaze?

09.12.2016 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.gsgroup.sk

S výdavkami pri malom, resp. žiadnom, príjme to nikdy nie je ľahké. No Vianoce sú za dverami a predsa len chceš svojich blízkych potešiť aj ty. Nemusí to byť ešte úplne stratené.

 

Nájdi si dočasnú brigádu

 

Počet ponúk sa pred Vianocami o čosi zvyšuje. Po lete je to jedno z najlepších období pre brigádnikov, najmä čo sa týka občasných brigád a výpomoci. Obchodné domy sa dva týždne pred Vianocami výrazne napĺňajú a vyšší počet zákazníkov väčšinou znamená aj potrebu navýšenia počtu zamestnancov. Len na našej stránke môžeš nájsť dokladanie tovaru, obsluha zákazníkov, práca na pokladni, ale aj špeciálne vianočné práce ako výdaj kaprov, balenie kaprov, balenie balíčkov či predaj pyrotechniky. Brigádnici sú momentálne nedostatkový tovar, ak potrebuješ peniaze navyše neváhaj už ani chvíľu.

 

Ak práca v obchodnom centre nie je úplne pre teba, môžeš vyskúšať vianočné trhy. Aj predajcovia na tohtoročných trhoch hľadajú pomocníkov do stánkov. Trhy sú udalosť, na ktorú sa pravidelne tešíme všetci, a ktorá priláka množstvo ľudí. Varené víno, pečená klobása, dobrá nálada, obrovský stromček a plné ruky práce.

 

Firmy taktiež oslavujú Vianoce. Hostesky, čašníci a šatniari sú rovnako žiadanými brigádnikmi. Zaneprádznení sú aj kuriéri a triediči zásielok. Tak ako, vedel by si si vybrať?

 

Predaj veci, ktoré nepotrebuješ

 

Možno by sa to dalo aj bez manuálnej práce. Určite máš aj ty doma veci, ktoré len zapadajú prachom a niekomu inému by mohli urobiť radosť. Najmä v období zháňania darčekov. Skús ich vytriediť, urobiť niekoľko fotiek a zverejniť na internetovom bazári alebo na facebook-u. Už existujú stránky na všetko a ľudia ich radi využívajú. Tvoja zaprášená gitara v kúte môže vyriešiť vianočný darček niekomu inému.

 

Pokračovanie článku nájdeš tu.

Hodnotenie

Ako našetriť na darčeky
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma