Ako sa rozhodnúť pri výbere brigády ?

Ako sa rozhodnúť pri výbere brigády ?

Je super, keď máš na výber rôzne ponuky brigád, ale niekedy to môže byť stresujúce, rozhodnúť sa, akú si máš vybrať.

16.01.2018 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Je super, keď máš na výber rôzne ponuky brigád, ale niekedy to môže byť stresujúce, rozhodnúť sa, akú si máš vybrať. Ak študuješ veľmi žiadaný študijný odbor a si v ňom dobrý alebo máš množstvo skúseností, môžeš si dovoliť byť vyberavý. Budeš môcť využiť svoju výhodu, aby si si našiel brigádu, ktorá je najbližšie k tvojmu ideálu, ktorá najviac vyhovuje tvojim osobným podmienkam a kariérnym cieľom. Nemusíš vziať hneď prvú brigádu, ktorú dostaneš, ak si nie si istý, že je to pre teba tá najlepšia možnosť. Tu je návod, ako postupovať pri rozhodovaní.

 

Zisti, čo chceš - a nechceš.

 

Keď si odpovieš na základné otázky, budeš môcť jednoduchšie určiť, kde chceš byť a čo musíš urobiť, aby si sa tam dostal. 

 

Zhodnoť svoje skúsenosti a osobnosť.

 

Dva z najdôležitejších faktorov pri výbere tvojej brigády sú tvoje skúsenosti a tvoja osobnosť. V ideálnom prípade by tvoja kariéra mala byť miestom, kde sa tvoja osobnosť a skúsenosti prelínajú.

 

Požiadaj o radu.

 

Každý ti môže nejako pomôcť, každý to vidí inak a ľudia, ktorí ťa dobre poznajú, ti budú vedieť v tvojich plánoch poradiť a usmerniť ťa. Bez ohľadu na to, aké rady ti tvoji priatelia a rodina ponúkajú, zváž všetky možnosti. 

 

Hodnotenie

Ako sa rozhodnúť pri výbere brigády ?
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma