Ako sa správa gentleman k žene nielen v spoločnosti

Ako sa správa gentleman k žene nielen v spoločnosti

Gentlemani. Vymreli či nie?

18.05.2017 | Merkurius s.r.o. | www.bestlook.sk

 

Vymreli či nie? Nájde sa v dnešnej spoločnosti ešte nejaký gentleman, alebo sú už dávno vyhynutým druhom? Názory na túto problematiku sa rôznia, my vás však môžeme ubezpečiť, že nič nie je stratené. Možno už dnes nestretávame na ulici toľko gentlemanov ako v minulosti, rozhodne však úplne nevymizli.

 

Mimochodom, milí páni, vedeli ste, že ženy na džentlmenov letia? Nie len "zlí chlapci" idú na dračku, aj zásadový a ohľaduplný muž má nepopierateľný sexepíl. Našťastie, gentlemanom môže byť takmer každý, stačí vedieť, ako sa správať k dáme.

 

Maličkosti potešia

 

Letmý bozk na líce, stisnutie ruky, drobný kompliment. To všetko sú maličkosti, ktoré však vedia žene vyčariť úsmev na tvári. Netreba ich robiť účelovo, mali by byť úprimné. A nielen v spoločnosti, aj v súkromí - dajte jej vedieť, že vám na nej záleží.

 

Jedným zo zaručených tipov je pochvala oblečenia. Ženy si na svojom výzore dávajú záležať oveľa viac než páni a pravý gentleman to vie oceniť aj verbálne. Predsa len, mnoho dám sa oblieka aby sa nám páčili.

 

Zladení a zaľúbení

 

A keď sme už pri tom oblečení, nič nepovie žene viac, že sa mužovi páči, keď sa k nej štýlovo doladí. Neznamená to nasilu na seba nahádzať farebne zhodné kusy odevu, treba na to ísť s rozumom. Pánske oblečenie je v tomto ohľade oveľa flexibilnejšie než dámske, nerobí nám teda problém trošku sa zosynchronizovať. Ak si neviete rady, vaša polovička vám v tom určite ochotne pomôže.

 

Zároveň platí, že gentleman by svojím odevom nemal žene robiť hanbu. Ak si teda dáma dá dôkladne záležať na svojom outfite, zoberie šaty, šperky a upraví si vlasy, patrí sa dodržať daný dresscode. Teda žiadne tričko a potrhané rifle, ale sako a slušné kožené topánky. Mali by ste byť prirodzene zladení, nie ako postavy z telenovely, ktoré si k sebe našli cestu aj napriek spoločenským rozdielom.

 

Staromódnosť? Nie, samozrejmosť!

 

Pri džentlmenstve nie je nič také ako staromódny. Dáme teda otvoríme a podržíme dvere, dáme jej prednosť, keď sa to vyžaduje, sme dochvíľni, ponúkneme jej vrchný diel odevu, ak jej bude zima a odprevadíme ju až ku vchodu.

 

A čo je najdôležitejšie, správame sa k nej s maximálnym rešpektom!

Hodnotenie

Ako sa správa gentleman k žene nielen v spoločnosti
Hodnotenie 4.75 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma