Ako sa stať opatrovateľkou?

Ako sa stať opatrovateľkou?

Tipy, vďaka ktorým to zvládnete ľahko a jednoducho

09.06.2014 | SUNSET Blvd. | www.sunset24.eu

Chcete pracovať ako opatrovateľka ale neviete ako začať? Rozmýšľate, či osloviť agentúru alebo vycestovať na vlastnú päsť? Rozhodne by ste mali vedieť, že práca opatrovateľky je náročné povolanie po fyzickej i psychickej stránke. Je preto dôležité, aby ste po svojom boku mali skúseného a spoľahlivého partnera, na ktorého sa budete môcť kedykoľvek obrátiť.

 

Nechajte si nájsť vhodnú pozíciu

Ak sa rozhodnete vycestovať na vlastnú päsť, môže sa ľahko stať, že sa dostanete do nesprávnej rodiny. V tomto smere môže kvalitná a seriózna agentúra sprostredkovajúca prácu opatrovateľkám veľmi pomôcť. Na základe Vašich jazykových znalostí, pracovných skúseností a ďalších informácií získaných pri telefonickom alebo osobnom pohovore Vám agentúra dokáže nájsť čo najvhodnejšiu rodinu. Navyše agentúra má o danej pracovnej pozícii podstatne viac informácií, než by ste si dokázali zistiť sami.

 

Nepripravte sa o kvalifikovanú podporu v každej situácii

V každej práci je potrebné počítať aj s nepredvídateľnými situáciami. Seriózna agentúra je pre opatrovateľky k dispozícii počas celej doby vycestovania a je Vašou oporou v prípade komplikácií, ktorých riešenie by bolo bez pomoci kvalifikovaných odborníkov omnoho komplikovanejšie.

 

Nekomplikujte si to živnosťou

Je pravdepodobné, že pre Vás bude vhodnejšia práca na zmluvu. Nepotrebujete teda živnosť čím Vám odpadnú starosti s jej vybavovaním, vedením účtovej agendy a prípadnými komplikáciami. Všetky odvody za Vás pohodlne odvedie agentúra a Vy dostanete odmenu v netto.

 

Neplaťte zbytočné sprostredkovateľské poplatky

Zvolte si agentúru, ktorá nevyberá sprostredkovateľské poplatky. Áno, v spoločnosti SUNSET Blvd. od Vás sprostredkovateľské poplatky nevyberáme :)

 

Ako si vybrať správnu agentúru?

Pri výbere agentúry je dôležité staviť na bohaté skúsenosti či seriózny a profesionálny prístup. V spoločnosi SUNSET Blvd. s.r.o. sa na sprostredkovanie práce pre opatrovateľky a opatrovateľov špecializujeme už od roku 2004 a našim cieľom nie je len jednorázové sprostredkovanie práce, ale dlhodobá spolupráca za férových podmienok, ktorej výsledkom sú spokojní klienti aj opatrovateľky.  

 

Chcem zistiť viac o práci opatrovateľky  

Práca pre opatrovateľky
 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma