Ako si vybrať bazénový vysávač?

Ako si vybrať bazénový vysávač?

Leto je už v plnom prúde a nie je nič lepšie, ako sa počas horúcich dlhých dní sem tam schladiť v bazéne

23.07.2018 | Hi Promotion s.r.o. | toprobot.sk

Ako si vybrať bazénový vysávač?

Leto je už v plnom prúde a nie je nič lepšie, ako sa počas horúcich dlhých dní sem tam schladiť v bazéne. Bazén však neprináša len pôžitky a skvelé chvíle s rodinou či priateľmi. Musíte sa totiž oň aj patrične starať. Zabudnite na klasické vysávače, s ktorými sa tak akurát natrápite. Zaobstarajte si robotického pomocníka, ktorý všetku prácu vykoná za vás.

Ako pracuje robotický bazénový vysávač?

Poväčšine je vysávač vybavený čerpadlom. Pracuje hneď v niekoľkých režimoch a jeho ovládanie a nastavenie je jednoduché. Vyčistí vám nielen dno bazéna, ale aj jeho steny, čím z neho odstráni všetky nečistoty a mastnotu. Nečistoty sa ukladajú do filtra, ktorý je umiestnený v jeho tele.

Zohľadnite veľkosť bazéna

Nekupujte zbytočne drahé modely s nespočetným množstvom funkcií, pokiaľ máte malý bazén. Na menšie bazény vám totiž bude stačiť aj o niečo jednoduchší model.

Vysávač podľa povrchu bazéna

Robotický bazénový vysávač zvládne rôzne povrchy. Či už ide o často používanú fóliu, PVC alebo betón. Pokiaľ máte povrch z iného materiálu, ako je napríklad mozaika, keramika či nerez, nájdite taký vysávač, ktorý mu bude svojimi vlastnosťami a čistiacim výkonom zodpovedať. Poniektoré vysávače je možné „prezuť“, aby si s konkrétnym povrchom poradili.

Vyskúšajte ďalších pomocníkov

Do domácnosti si môžete zaobstarať aj ďalších pomocníkov. Skvelou voľbou je napríklad robotická kosačka, vďaka ktorej už nebudete musieť tráviť celé hodiny kosením pozemkov. Kosačka trávnik udrží v dokonalej podobe, vykosí vám aj svahy a keď bude treba, vráti sa do nabíjacej základe, kde sa aj sama nabije. Zbohom môžete dať aj nekonečnému vysávaniu interiérov. Robotický vysávač váš domov udrží čistý ako zo škatuľky. Povysáva podlahy, koberce či dlažby, zatiaľ, čo si vy budete užívať voľné chvíle s rodinou.

Hodnotenie

Ako si vybrať bazénový vysávač?
Hodnotenie 4.25 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma