Ako vám môže pomôcť refinancovanie hypotéky?

Ako vám môže pomôcť refinancovanie hypotéky?

Čo robiť, ak platíte veľa za hypotéku

26.05.2016 | mBank S.A., pobočka zahraničnej banky | www.mbank.sk

Predstavte si, že existuje možnosť, ako sa raz a navždy zbaviť nevýhodného úveru. Ušetrili by ste tak na poplatkoch a spolu s úverom sa zbavili aj zbytočných starostí. Potešíme vám skvelou správou: toto vôbec to nie je nereálna predstava, ale skutočnosť!

 

Refinancovanie hypotéky s nízkym úrokom - vo výške len 1,59 % p.a. - ponúka mBank. Táto online banka vám dá k refinancovaniu hneď niekoľko výhod. Zadarmo nie je len vybavenie a poskytnutie úveru. Bezplatné je dokonca aj založenie a vedenie úverového účtu spolu s garanciou výšky úrokovej sadzby počas 30 dní! Táto doba vždy začína podpisom žiadosti o mHypotéku. Využite možnosť mimoriadneho splácania až do 20 % istiny úveru ročne, ktorá je taktiež grátis.

 

A to ani zďaleka nie je všetko! Výška úveru, o ktorý máte záujem, sa v mBank môže vyštverať až do 100 % hodnoty nehnuteľnosti, ktorú kupujete. Benefity mHypotéky si v roku 2014 všimla aj odborná a nezávislá porota súťaže Refinančná hypotéka. Organizátori súťaže, magazín Trend a spoločnosť Fincentrum, vyhodnotili mHypotéku ako hypotéku s najlepšou úrokovou sadzbou, najtransparentnejšími poplatkami a najvýhodnejšími podmienkami pri predčasnom splácaní úveru.

Ešte stále váhate, či sa spoľahnúť na mBank? Vedzte, že ako vlastník mKonta by ste ušetrili aj za bežné poplatky za vedenie účtu. Obráťte sa na mBank a majte svoje financie pod kontrolou!

Hodnotenie

Ako vám môže pomôcť refinancovanie hypotéky?
Hodnotenie 4.25 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma