Ako zaujať na spoločenskej udalosti

Ako zaujať na spoločenskej udalosti

Typy na spoločenský outfit

14.06.2017 | Sissy Boutique | sissy-boutique.sk

Pred návštevou spoločenskej udalosti sa každá z nás zamýšľa nad tým čo si na seba oblečenie. Najdôležitejšie je aby sme sa cítili dobre a zároveň tak aj vyzerali. Väčšina z nás vsadí na spoločenské šaty a módne doplnky, ktorými doladíme dokonalý look. Zvolením vhodných módnych doplnkov vieme aj jednoduchšie šaty krásne oživiť.

 

Spoločenské šaty na svadbu 

 

Svadby patria k najrozšírenejším spoločenským udalostiam a to hlavne v letnom a jesennom období. Spoločenské šaty na svadbu si vyberáme podľa typu postavy a strihu, ktorý uprednostňujeme. V momentálnom období sú v kurze padavé dlhé šaty, ktoré postavu aj opticky zoštíhlia. Na výber sú rôzne strihy a to s výstrihom alebo bez, s odhaleným chrbtom, prípadne kombinované priesvitným materiálom.

 

Na promócie

 

Pri tejto konzervatívnej udalosti volíme šaty pod kolená, mierne nad kolená, po členky prípadne po zem. Uprednostňujeme neutrálne až tmavšie farby, ktoré oživíme výraznejšími doplnkami. Obuv by mala so šatami ladiť. Výstrih by mal byť decentný nie veľmi výrazný. Šaty na promócie by sa mali vyznačovať eleganciou a konzervatívnosťou. Čo sa týka šperkov, siahnite skôr po niečom jemnom ako po mohutných a nápadných šperkoch. Kabelku si zvoľte malú listového typu. Ak ste si zvolili šaty s odhalenými ramenami nezabudnite si na odovzdávanie diplomov obliecť bolerko alebo sako.

 

Slávnostná recepcia

 

Ide o najčastejšiu formu slávnostného podujatia. Pri tejto udalosti nie je potrebné dodržiavať predpísaný bontón preto môžete siahnuť po tradičných koktailových šatách rôznych dĺžok alebo po kostýme.  K šatám neodmysliteľné patria lodičky alebo sandále na podpätku. Celkový outfiť doladíme vhodnými doplnkami a líčením.

 

Dlhé padavé spoločenské šaty
Krátke spoločenské šaty

Hodnotenie

Ako zaujať na spoločenskej udalosti
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma