Akú dovolenku si vybrať na leto?

Akú dovolenku si vybrať na leto?

Chystáte sa na dovolenku a neviete si vybrať, na ktorú ísť? Neviete čo si vybrať ako vášnivý alebo relaxačný dovolenkár?

26.07.2016 | RAI INTERNACIONAL | www.rai.sk

Aktuálne tu máme čas dovoleniek - leto, voda a zábava. Každý z nás ju potrebuje. Musíme aspoň raz do roka zresetovať a oddýchnuť si od všetkých tých starostí.

 

Niektorí chodia do okolitých destinácii, no nájdu sa aj taký, ktorí za oddychom precestujú niekoľko stoviek kilometrov. Do daných destinácii sa môžete dostať buď lietadlom, vlakom, autobusom alebo autom. Ak nemáte auto, môžete využiť služby prenájom auta, ak ste početnejšia partia tak aj prenájom mikrobusu.

 

Ak ste vášnivý a neposedný dovolenkár určite si je dobre vybrať destinácie s pamiatkami alebo nejakými atrakciami a akciami. Ak by ste sa chceli isť pozrieť po okolitých miestach môžete využiť požičanie auta z miestnej požičovne. Poprípade sa môžete pripojiť k prehliadkam pamiatok so sprievodcom. Tí väčšinou zabezpečujú odvoz a do detailov sa dozviete všetky informácie o historických pamiatkach.

 

Ak ste lenivejším dovolenkárom, odporúčame navštíviť rezorty určené čisto na oddych a regeneráciu, wellness pobyty. Najideálnejšie sú prímorské destinácie, kde sa ráno zložíte na pláži a môže začať Vaša regenerácia.

Hodnotenie

Akú dovolenku si vybrať na leto?
Hodnotenie 4.2 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma