Akvaparky na Slovensku

Akvaparky na Slovensku

Zaujímavé tipy na letné ubytovanie

31.07.2014 | Sz3, s. r. o.

Hľadáte zábavu, regeneráciu a dobrodružstvo počas celého roka? Akvapark je pre Vás to správne miesto! Na Slovensku Vám dvere otvorí hneď niekoľko akvaparkov. Privítajú Vás bazény, tobogány, sauny, wellness či rozličné špecialitky, ako vodotrysky, umelé vlnobitie, whirlpool...

Najväčším akvaparkom na Slovensku, ale i v rámci Česka a Poľska, je Aquapark Tatralandia. Tropical paradise je to, čo Vás tu zaujme! Koraly, mušle, palmy, lode, bar – pravý tropický raj! Po náročnom dni padne dobre nájsť si vhodné ubytovanie. Oddych Vám zabezpečí mesto Liptovský Mikuláš - Hotel Klar, Hotel Europa, a Koliba Gréta. Dobre padne aj relax v  Penzióne a Kempingu Villa Betula, Liptovská Sielnica . Neďaleko sídli Chata Liptovská Drevenica, Liptovský Mikuláš.

Ďalším akvaparkom je Thermal Corvinus Veľký Meder. V akvaparku Vás upútajú tobogány so svetelnými efektami priamo z Holandska i interaktívne vodné ihrisko. V tomto akvaparku sa vo veľkom venujú najmenším. „Ostrov drobčekov“, „Korytnačí hrad“, rodinný či detský bazén – to všetko na nich čaká. Na noc Vás prichýli mesto Veľký Meder -  Penzión Rubín.

Navštívili ste už Vadaš v Štúrove? Okrem vodného sveta si užijete jazdu na motokárach, na koni i rybolov. Prítomné sú dokonca aj kolotoče. Nemusíte ani ďaleko chodiť, na pár krokov je ubytovanie Štúrovo, Apartmán AquaChata Štibrányi. Hotel ThermalPenzión Welya, Štúrovo sú neďaleko areálu kúpaliska. Vo vinárskej oblasti nájdete Penzión Gerendás.

Aquacity Poprad Vás dostane svojou laserovou šou počas toho, ako budete oddychovať vo vode. Pokiaľ si zajednáte ubytovanie Batizovce, Chata Botyz, nad 6 nocí, zaručia Vám celodenný lístok ZADARMO. V centre sa nachádza Hotel Satel, Poprad, neďaleko je aj Turistická ubytovňa SEV SAŽP Orlík, Poprad. Kúsok za mestom  Vám bude poskytnuté ubytovanie Hôrka, Penzión David.

Okúste zábavu vo vodnom svete Gino Paradise. Zasúťažte si so súperom na závodnom tobogáne, vychutnajte si bazén s umelým vlnobitím, nebojte sa zažiť voľný pád z 30-metrovej veže. Keď sa unavíte, priamo v areáli je ubytovanie Bešeňová, Hotel Luka. 5 minút cesty Vám zaberie dostať sa do obce Ivachnová k Penziónu na MajeriDrevenici u Klocháňa.

V zdravom tele zdravý duch – tým sa riadia v Holiday Parku v Kováčovej. Vyskúšajte si aqua zumbu, jumping, spinning a na relaxáciu istotne masáž. Pre dlhodobý pobyt Vám výborne poslúži Hotel Kaskády, Sliač. V blízkom okolí je aj ubytovanie Zvolen, Penzión Almada a Hotel Tenis, Zvolen.

Prečo by ste mali navštíviť Aquapark Senec? Pre možnosť večerného kúpania, masáží pod holým nebom a mnoho iného! Ubytovanie Senec, Chata Family Vám ponúka príjemné strávenie dovolenky i zábavy.

Na juhu Slovenska sa rozprestiera Termal Centrum Galandia s viacerými bazénmi, tobogánmi a ihriskom na plážový volejbal. Ubytovanie Čierny Brod, Restaurant Pansion Wien má každú izbu zariadenú v inom štýle.

Unikátny akvapark si vychutnáte v Spa & Aquapark Turčianske Teplice, nakoľko  si ako návštevníci môžte vyskúšať špeciálny tobogán s videoprojekciou alebo druhý so strmým sklonom pre všetkých odvážlivcov. Zaujme aj hojdací záliv alebo vodné delo s chrličom. Pre dokonalé vyšantie je však potrebný aj oddych. To zabezpečí mesto Turčianske Teplice cez Horský hotel BartoškaFurmanský Dvor a Pension & restaurant DIANA.

 

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma