Alternatíva parfému PACO RABANNE - Invictus

Alternatíva parfému PACO RABANNE - Invictus

Chcete vôňu parfumu PACO RABANNE - Invictus už za 14,70 Eur?

20.10.2016 | parfumylacno s.r.o | www.parfumylacno.sk

PACO RABANNE - Invictus

Invictus znamená v latinčine nepremožiteľný. Taký pocit vám dodá tento parfum od Paco Rabanne. Je to vôňa víťazstva a esencia hrdinov. Dodá vašej pokožke pocit čerstvosti a zároveň tepla. Parfém Invictus patrí k športovým vôňam a je stelesnením energie, dynamiky, čistoty a sily. Ak milujete šport, výhru a nikdy sa nevzdávate, tak je táto vôňa ako stvorená pre vás. Vychutnajte si svoje víťazstvo a nechajte svoj parfum vyniknúť.

 

Vôňa sa začína čerstvými tónmi grapefruitu, mandarínky a mora. Do srdca prechádza cez bobkový list a jazmín. Jeho zvodný a opojný základ tvorí ambra, guajakové drevo, pačuli a dubový mach. Určite vás zaujme svojou sviežosťou a jemnou sladkou vôňou.

 

Parfum vo forme FM 457 nájdete aj na stránke parfumylacno.sk. A prečo ho vyskúšať? Pretože kvalitu môžete mať aj za nízku cenu, nemusia to byť vždy len originálne parfémy. Nemusíte zbytočne míňať peniaze za drahú značku. Ak si ale potrpíte na kvalitnú značku a ste ochotní si za ňu náležite priplatiť, zvoľte overenú voľbu, parfémy elnino.sk.

Parfumylacno.sk
 

Hodnotenie

Alternatíva parfému PACO RABANNE - Invictus
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma