Alternatívne materiály, ktoré by ste mali poznať

Alternatívne materiály, ktoré by ste mali poznať

V uvedomelej spoločnosti by rovnako ako v iných priemysloch, ani ten módny nemal byť živočíšny.

05.11.2018 | Hi Promotion s.r.o. | dedoles.sk

Alternatívne materiály, ktoré by ste mali poznať

V uvedomelej spoločnosti by rovnako ako v iných priemysloch, ani ten módny nemal byť živočíšny. S nádhernými alternatívami kože, semišu, kožušiny, vlny, perličiek a hodvábu, ktoré sú k dispozícii za výhodné a prijateľné ceny, nastal čas, aby ľudia, ktorých zaujíma životné prostredie, viedli cestu nového trendu.

Všetko pod jednou strechou

Nemusíte tráviť celé hodiny hľadaním ekologických značiek. Navštívte eshop Dedoles, ktorý zaujímavých výrobcov zastrešuje a predstaví vám všetky výnimočné kúsky na jednom mieste.

1.       Organická bavlna

Konvenčná bavlna je jednou z najšpinavších plodín na svete, životné prostredie aj poľnohospodári sú vystavení mnohým škodlivinám, ktoré sa používajú pri jej pestovaní a spracovaní. Pred kúpou bavlneného oblečenia sa uistite, že je skutočne ekologické. Značka TheMountain vám ponúka netradične originálne tričká vyrobené zo 100% bavlny. SpiralDirect je ďalšia zo spoločností, ktorá sa špecializuje na gotické oblečenie a v jej ponuke nájdete netradičné tričká aj mikiny zo 100% bavlny.

2.       Konope

Ďalšia skvelá rastlina s významným prínosom pre životné prostredie. Môže byť pestovaná na okraji pôdy, preto jejpestovanie nijakým spôsobom nezasahuje do pestovania potravinárskych plodín. Konope využíva značka Bohempia na výrobu plátenných dámskych tenisiek. Tenisky sú pohodlné a jednoducho kombinovateľné s akýmkoľvek outfitom.

3.       Recyklovaný nylon a polyester

Syntetické tkaniny sú škodlivé pre životné prostredie, stále však môžete nájsť aj recyklované možnosti, ktoré textilný odpad z tovární a od spotrebiteľov recyklujú a menia ich na nové textílie. Výber recyklovaných odevov je skutočne rozmanitý. Medzi Kabelkami snov nájdete rôzne unikátne dámske kabelky vyrábané z druhotných materiálov a nepotrebného oblečenia. Siahnuť môžete aj po krásnych dámskych legínach z polyestru, ktoré vám ponúknu kreatívne motívy a dizajny.

Hodnotenie

Alternatívne materiály, ktoré by ste mali poznať
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma