Aplikácie iPhone, ktoré práve letia

Aplikácie iPhone, ktoré práve letia

Používate iPhone a hľadáte zaujímavé aplikácie, ktoré sa nielen praktické, ale môžete si ich stiahnuť bez poplatkov?

12.06.2018 | Hi Promotion s.r.o. | https://www.idoctor.sk

Aplikácie iPhone, ktoré práve letia

Používate iPhone a hľadáte zaujímavé aplikácie, ktoré sa nielen praktické, ale môžete si ich stiahnuť bez poplatkov? Prečítajte si článok a skráťte si čas s novými aplikáciami.

Premium MusicSearch

Aplikácia je vysoko praktická. Pomôže vám nájsť hudbu podľa textu rýchlo a efektívne. Nemusíte si pamätať názvy skladby, do vyhľadávania stačí zadať niekoľko slov z textu a aplikácia vám okamžite vyhodí na obrazovke skladby, ktoré zodpovedajú vašim požiadavkám.

Le Parket Extraordinaire

Milujete varenie a hľadáte aplikáciu, ktorou si skrátite čas a zabavíte sa? Vyberte sa za dobrodružstvom spolu s LeParkerom, ktorý sa snaží dostať tajný recept od svojej lásky – princeznej.

Camera RX

Využívate svoj iPhone na fotenie? Pokiaľ patríte k tým, ktorí radi fotia a nahrávajú fotky na sociálne siete, stiahnite si aplikáciu Camera RX. Exotický výhľad či nezabudnuteľný okamih zvečníte jednoduchým klepnutím na akékoľvek miesto na displeji. Aplikácia tiež podporuje rozlíšenie 4032 x 3024. Ponúka možnosti tichého fotenia, podporu RAW formátu, video nahrávanie, vyváženie farieb a iné.

TimeOptimizer

Hľadáte spôsob, ako v iPhone ušetríte miesto? Stiahnite si FileOptimizer, ktorý zredukuje veľkosť vašich súborov bez toho, aby stratili na svojej kvalite. Aplikácia je jednoducho použiteľná. Zložku presuniete do FileOptimizer a máte hotovo.

Problémy s iPhonom? Máme riešenie!

Potrebujete opraviť mobilný telefón a hľadáte kvalitný servis zameraný na iPhony, ktorý vám poskytne nielen dostatočne dlhú záruku, ale je aj spoľahlivý? IDOCTOR vám poskytne servis iPhonov aj náhradné diely na mobily. Postará sa o výmenu displeja, dotykovej plochy, diagnostiku, čistenie, výmenu nefunkčných tlačidiel, kamery a ďalších pokazených dielov.

 

Hodnotenie

Aplikácie iPhone, ktoré práve letia
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma