Asistenti, ktorí by nemali chýbať vo vašej domácnosti

Asistenti, ktorí by nemali chýbať vo vašej domácnosti

Uľahčite si upratovanie a starostlivosť o domácnosť s pomocníkmi do domácnosti.

24.08.2018 | Hi Promotion s.r.o. | toprobot.sk

Asistenti, ktorí by nemali chýbať vo vašej domácnosti

Uľahčite si upratovanie a starostlivosť o domácnosť s pomocníkmi do domácnosti. Čas trávený pri domácich prácach tak budete môcť využiť ináč. Môžete sa venovať rodine, priateľom, záľubám.

Robotický vysávač vám ušetrí čas

Robotický vysávač si vytrvalo razí cestu do domácností.Každý chce pomocníka, ktorý povysáva podlahy, zatiaľ čo sa vy budete venovať príjemnejším činnostiam.Na trhu máte k dispozícii hneď niekoľko vysávačov, tie najlacnejšie modely zakúpite už za pár desiatok eur.

Robotické vysávače slúžia na vysávanie podláh, kobercov aj dlažieb. Pracujúpotichu, vďaka čomu vás nebudú rušiť. Vysávače vám ponúkajú aj praktickú funkciu v podobe naprogramovania.Jednoduchým spôsobom nastavíte čas, kedy chcete, aby vysávač upratal domácnosť, napr. počas vašej pracovnej doby, a vrátite satak do čistého domova. Vysávač pracuje sám a nemusíte naňho dohliadať. Dostane sa aj na miesta pod sedačkou a nábytkom, na ktoré by ste ináč nedosiahli.

S robotickým čističom okien si oddýchnete

Umývanie okien nie je žiadna zábava. Ide o namáhavú, ale zároveň nutnú prácu. Vďaka robotickému čističu okien sa jej ale môžete vyhnúť. Pred kúpou čističa venujte pozornosť jeho parametrom ako výdrž batérie, doba nabíjania, spôsob, akým čistí okná či šírka plochy určenej na stieranie.

Čistič je vybavený navigačným systémom, rozpozná veľkosť povrchu, ktorý treba vyčistiť. Je inteligentný a vie, ktoré miesta vyčistil. Drží na skle pomocou prisávania podtlakom. Vyčistí vám rámové okná aj tie bez rámu. Pracuje aj horizontálne, aj vertikálne. Funguje na elektrickom princípe a záložnej batérii. Ako poistka je na ňom pripevnené aj lano.

S robotickým čističom Hobot sa vaše okná budú lesknúť čistotou. Hobot okrem okien dokonale vyčistí sklenené dvere, výklady, zrkadlá, sklenené stoly a sprchové kúty.

Hodnotenie

Asistenti, ktorí by nemali chýbať vo vašej domácnosti
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma