ASUS ROG G752

ASUS ROG G752

Nepredvídateľný. Neprekonateľný.

28.04.2016 | Euroline computer s.r.o. | www.cmcdata.sk

ASUS ROG G752

 

Špičkové zariadenie. Teraz ešte lepšie.

 

Najnovší herný notebook ROG – G752 – zaujme prevratným vyhotovením s povrchovou úpravou v titánovo sivej farbe a oranžovo-červenými motívmi. Je jasným dôkazom evolúcie značky. ROG G752 využíva operačný systém Windows 10, procesor Intel® Skylake Core™ i7 6. generácie, až 64 GB pamäte RAM DDR4 a najnovšiu grafickú kartu NVIDIA® GeForce® GTX™. Ponúka preto výnimočný výkon pri hraní hier.

 

Procesor Intel Skylake

 

Notebook ROG G752 vybavený procesorom Intel Skylake Core i7 6. generácie a najnovšou grafickou kartou až NVIDIA GeForce GTX 980M ponúka bezkonkurenčný výkon – vychutnajte si hry s najvyššími nastaveniami alebo hrajte a súčasne streamujte živé video.

 

Exkluzívny systém chladenia ROG

3D Mobile Vapor Chamber

 

Odparovacia komora, ktorá slúži na zaistenie rovnomerných teplôt, sa obvykle nachádza na výkonných vysokonapäťových grafických kartách kvôli dosiahnutiu väčšej účinnosti chladenia. Exkluzívne riešenie ROG 3D Mobile Vapor Chamber spolu s medenou tepelnou trubicou vytvára účinný a efektívny systém chladenia, ktorý prispieva k vyššiemu výkonu grafického jadra až o 6 percent a plynulému a stabilnému hraniu. 

 

Prvá podsvietená klávesnica na svete s funkciou Anti-Ghosting

 

Klávesy s funkciou Anti-ghosting zaručujú okamžité a správne vykonanie príkazov – a to aj v prípade, že stlačíte až 30 klávesov súčasne. K dispozícii je zároveň aj väčší počet klávesov pre makrá, takže všetko budete mať na dosah ruky.ROG G752 má ergonomicky navrhnuté klávesy so zdvihom 2,5 mm. Vďaka ich rýchlej odozve pri písaní a zadávaní príkazov tak jednoducho ovládnete bojové pole.

 

Sonic Suite 2

 

Spoločnosť ASUS v spolupráci so spoločnosťou Nahimic® vyvinula pre notebook ROG G752 balík Sonic Suite 2. Balík Sonic Suit 2 tvoria technológie Sonic Studio a Sonic Radar, ktoré sa starajú o vynikajúci herný zvuk. Sonic Studio prináša vysokokvalitný herný zvuk, ako aj vylepšené streamovanie a záznam zvuku s dokonalou reprodukciou hlasu a potlačením šumu. Sonic Radar vám pomôže odhaliť nepriateľov prostredníctvom prekrývacieho grafického rozhrania, ktoré zobrazuje pôvod výstrelov, krokov a polohu ostatných herných zvukov.

 

ASUS ROG G752
ASUS ROG G752
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma