ASUS ZenBook

ASUS ZenBook

Rýchly. Štíhly. Krásny.

14.10.2015 | Euroline computer s.r.o. | www.cmcdata.sk

Stelesnenie zenovej filozofie

 

Dômyselné vyhotovenie ZenBooku sa vyznačuje špičkovou kvalitou spracovania, ktorá upúta pozornosť ostatných. Aby bolo možné zo surového kusa masívneho hliníka vytvoriť ZenBook, treba vykonať desiatky presných výrobných krokov.

 

Elegantný dizajn, atraktívne farby

 

Celohliníkový ZenBook je úžasne elegantný bez ohľadu na to, z ktorých nádherných farebných variantov zvolíte. Všetky tieto jemné sofistikované odtiene dopĺňajú skosené hrany brúsené diamantom, ktoré podčiarkujú decentnú krásu ZenBooku.

 

Ľahký ako pierko ale sily na rozdávanie

 

Špičkovému displeju v prípade ZenBooku sekunduje samostatná výkonná grafická karta až NVIDIA GeForce s grafickou pamäťou 2 GB. Grafický výkon tak dosahuje úrovne stolného počítača.

 

Vynikajúca ergonómia

 

Chiclet klávesnica plnej veľkosti pýšiaca sa vylepšeným prevedením s klávesmi so zdvihom 1,5 mm a istým chodom je vrcholom ergonómie. A výsledok? Istejšie a pohodlnejšie písanie i pri dlhodobej práci s Vašim ZenBookom.

 

Špičkové možnosti pripojenia

 

ZenBook disponuje tromi portami USB 3.0, ktoré v porovnaní so starším rozhraním USB 2.0 umožňujú až 10× rýchlejšie dátové prenosy a poskytujú tiež vyšší prúd pre rýchlejšie nabíjanie. Jeden z týchto portov ZenBooku je vybavený technológiou ASUS USB Charger +, ktorá dokáže nabiť externé zariadenia až o 50% rýchlejšie - a to aj vtedy, keď je ZenBook v spánkovom režime alebo vypnutý.

 

Navštívte náš nový ZenShop http://zen-shop.sk/ a zistite viac!

 

ZenBook
ZenBook
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma