ASUS Zenbook UX303UA

ASUS Zenbook UX303UA

Štíhly, ľahký, výkonný. A ešte farebnejší.

12.01.2016 | Euroline computer s.r.o. | www.cmcdata.sk

Zenbook UX303UA

 

Farby ako živé -  vďaka technológii ASUS Splendid

 

Klasické vyhotovenie, 

štýlové nové farby

 

Rad ASUS ZenBook je stelesnením dizajnového jazyka spoločnosti ASUS a model UX303 ho pozdvihuje na novú úroveň – vďaka sviežim a nádherným novým farbám, hnedej Smoky Brown, zlatej Icicle Gold a zlatej Rose Gold. Elegantné farebné vyhotovenia sú ďalej zvýraznené nezameniteľnou povrchovou úpravu z brúseného kovu odkazujúcou na zenovú filozofiu. Ultraľahký celohliníkový ZenBook s klasickými tvarmi po novom dostal štíhlejšie telo, ktoré v prednej časti meria len 3 mm. Atraktívny, elegantný, nadčasový a výkonný – taký je ZenBook UX303.

 

Ostrý a detailný obraz

 

Tento model je vybavený 13,3“ dotykovým Full HD displejom s rozlíšením 1920 × 1080 pixelov. Vďaka jasu, ktorý dosahuje 300 cd/m2, kontrastnému pomeru s hodnotou 770 : 1 a úpravy proti odleskom sa môžete tešiť na veľmi sýte odtiene čiernej a žiarivú bielu. Atraktívny, elegantný, nadčasový a výkonný – taký je ZenBook UX303.

 

Výkonu na rozdávanie

 

Vysoký výkon ZenBooku UX303 spoľahlivo uspokojí všetky vaše požiadavky. ZenBook UX303 využíva najnovšie procesory 6. generácie až po modely Intel® Core™ i7 a špičkové úložisko. Pri práci s notebookom už nikdy nebudete musieť na nič čakať. ZenBook UX303 je vždy pripravený na akciu – výkonný multitasking, plynulé prehrávanie videa a extrémne rýchle spúšťanie aplikácií. Dokáže byť však aj úsporný, preto ho nebudete musieť často nabíjať.

 

Pracujte efektívnejšie

 

Vďaka úsporným komponentom, ako je procesor Intel® Core™ i7 alebo jednotka SSD, vydrží ZenBook UX303 až 7 hodín na jedno nabitie. Zásuvku preto nebudete potrebovať príliš často. Exkluzívna technológia Super Hybrid Engine II dokáže pri menej náročných úlohách predĺžiť výdrž batérie až o 25 %. Funkcia Instant On umožňuje prebudiť ultrabook z režimu spánku v priebehu 2 sekúnd, takže sa môžete vrátiť k práci presne tam, kde ste skončili.

 

 

Hodnotenie

ASUS Zenbook UX303UA
Hodnotenie 4.99 z 5
Počet hlasov 68
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma