Bavlna – materiál, ktorý vás nesklame

Bavlna – materiál, ktorý vás nesklame

Spodná bielizeň je dôležitou súčasťou šatníka.

25.06.2019 | Hi Promotion s.r.o. | andrie.cz

Je medzi nami už dlho

 

Bavlnené textílie už ľudstvo sprevádza 12 000 rokov. Prvýkrát sa objavili v Egypte a dodnes sú najpoužívanejším materiálom nielen na výrobu spodnej bielizne, ale aj ostatných kúskov odevov, lôžkovín pod. Bavlna má mnoho jedinečných vlastností. Medzi tie najdôležitejšie patrí to, že je hypoalergénna a nedráždi citlivú pokožku. Je vhodná aj pre alergikov a ľudí, ktorí trpia atopickým ekzémom. Má tiež vysokú absorpciu, je vzdušná, pohodlná a prispôsobivá. Nielen z týchto dôvodov je preto vhodná aj pre malé deti.

 

Citlivá k ženám

 

Ak máte radi komfort a príjemný pocit na koži, bavlnená dámska spodná bielizeň je ideálnou voľbou. Ženské orgány sú totiž veľmi citlivé a bavlna im môže poskytnúť práve to, čo potrebujú. V lete krásne saje pot a zároveň zaisťuje dostatočnú vzdušnosť. Nohavičky z umelého vlákna sú v sparných dňoch úplne nevhodné, pretože hrozí zaparenie alebo riziko zápalov. Podobne je to aj v zime. Bavlna v chladných dňoch krásne zahreje a udrží intímne partie v teple. Bonusom potom je, že kvalitná bielizeň z bavlny vám dlho vydrží a nestratí svoju pružnosť a farebnosť.

 

Skvelá voľba pre mužov

 

Tiež páni iste ocenia všetky kvality tohto materiálu. Muži totiž dávajú prednosť bielizni, ktorá je predovšetkým pohodlná. Aj preto sú bavlnené pánske trenírky či boxerky medzi mužmi natoľko obľúbené. Poskytujú totiž dostatok voľnosti a komfortu.

 

Môžete si vyberať hneď z niekoľkých strihov a prevedení

 

Bavlnená bielizeň sa predáva v rôznych strihoch či farebných kombináciách. Nepohodlné čipky či umelé materiály môžete vymeniť za prírodnú bavlnu a užiť si všetky jej skvelé vlastnosti. Bavlnenú spodnú bielizeň totiž môžete nosiť každodenne, pri športe aj pre elegantné outfity. A nemusíte sa ani báť, že by praktická stránka nejako limitovala tú estetickú.

Hodnotenie

Bavlna – materiál, ktorý vás nesklame
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma