Bazénový vysávač skvalitní vodu vo vašom bazéne

Bazénový vysávač skvalitní vodu vo vašom bazéne

Máte doma bazén? Hoci je zima stále v plnom prúde, pomaly by ste mali začať uvažovať nad kúpou bazénového príslušenstva.

26.02.2018 | Hi Promotion s.r.o. | toprobot.sk

Bazénový vysávač skvalitní vodu vo vašom bazéne

Máte doma bazén? Hoci je zima stále v plnom prúde, pomaly by ste mali začať uvažovať nad kúpou bazénového príslušenstva. Aby ste zbavili rôznych nečistôt bez použitia chemikálii, o bazén sa musíte starať dôkladne a pravidelne. Čím väčší bazén máte, tým náročnejšia býva aj starostlivosť oň. A kúpou bazéna s filtráciou či samočistením to akiste nekončí. Moderná doba ale prichádza hneď s niekoľkými vymoženosťami, ktoré vám ušetria čas a energiu.

Vyskúšajte bazénový vysávač

Bazénový vysávač je skvelým pomocníkom pre majiteľov bazénov. Nezáleží, či ide o zapustený alebo nadzemný bazén, vysávačom odstránite nečistoty, ktoré sa usadzujú na jeho dne a stenách.

Počas letnej sezóny, keď bazén používate takmer neustále, zanášate doň aj rôzne nečistoty z okolitého prostredia. Po nejakej dobe sa nečistoty dostávajú do filtrácie, kde sa môžu zachytiť. Tie, ktoré sa do filtra nedostanú, klesnú na dno bazéna. Preto by ste mali dbať na ich správne odstránenie, ktoré zlepší kvalitu aj vzhľad bazénovej vody.

Aké typy vysávačov poznáme?

-          Mechanické bazénové vysávače

-          Poloautomatické bazénové vysávače

-          Automatické bazénové vysávače

Ušetrite si čas automatickým vysávačom

Automatický bazénový vysávač sa stáva čoraz viac obľúbeným. Ide vlastne o robotické zariadenie, ktoré pracuje s vlastným filtračným systémom. Vy len poľahky nastavíte, v akú dobu a v akej intenzite by mal vysávač upratovať. Vysávače môžete ovládať aj diaľkovým zariadením, pohodlne priamo z vašej terasky.Poniektoré špičkové stroje sa dajú dokonca ovládať aj aplikáciou v mobile! Nastavíte čistenie bazéna na raz týždenne a máte to v suchu.

Bazén by ste mali čistiť pravidelne. Minimálne raz za dva týždne. Údržbu môžete oddialiť, ak sa rozhodnete používať plachtu, ktorá ochráni bazén pred okolitými nečistotami v čase, keď ho nepoužívate.

Zabudnite na kosenie trávnika, robotická kosačka to urobí za vás

Máte obrovský pozemok a už len pri pomyslení na kosenie sa vám dvíha žalúdok? Nemusíte sa viac s kosením trápiť. Váš problém vyrieši robotická kosačka. Kosačky sú akumulátorové, vďaka čomu vydržia kosiť dostatočne dlho. Mnohé kosačky dokážu kosiť aj na nerovnom teréne či v daždi. Výšku a dĺžku kosenia si nastavíte sami. Po ukončení prác sa kosačka vráti do svojej nabíjacej základne a vám odpadnú starosti s jej premiestňovaním. Automatická kosačka sa pohybuje vďaka obvodovému drôtu, ktorý vám nainštalujú odborníci. Drôt určuje hranicu a kosačka tak vie, aké miesta má kosiť.

Kosačky navyše netreba čistiť a ich inštalácia je jednoduchá.

 

 

 

 

Hodnotenie

Bazénový vysávač skvalitní vodu vo vašom bazéne
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma