Bestseller ultramaratónskej legendy Scotta Jureka ako audiokniha

Bestseller ultramaratónskej legendy Scotta Jureka ako audiokniha

New York Times bestseller z bežeckého prostredia, Jedz a behaj, je plný ľudských príbehov o živote, vytrvalosti a závodení.

01.08.2014 | Publixing Ltd. | www.publixing.com

Bestseller ultramaratónskej legendy Scotta Jureka ako audiokniha

 

V Bratislave, 01. augusta 2014

 

Mnohonásobnému víťazovi najprestížnejších vytrvalostných pretekov na svete Scottovi Jurekovi vychádza v týchto dňoch jeho New York Time bestseller Jedz a behaj aj ako audiokniha. K nahovoreniu bol pozvaný známy slovenský moderátor a fanúšik audiokníh, Pavol Michalka.

 

New York Times bestseller z bežeckého prostredia, Jedz a behaj, je plný ľudských príbehov o živote, vytrvalosti a závodení v krajných situáciach, ktoré namotivujú k aktivite úplne každého. Každý pri počúvaní pocíti potrebu niečo skúsiť a posunúť hranice svojich možností o kus ďalej.

 

Jedz a behaj je autobiografický príbeh človeka, ktorý svojou nezlomnou vôľou a vytrvalosťou dokázal, že elitným športovcom sa môže stať aj ten najmenej fyzicky spôsobilý človek, ak do toho dá všetko. Okrem životných príbehov je navyše plná praktických rád k behaniu a taktiež chutných vegánskych receptov.

 

Scott Jurek bol v roku 1999 neznámy bežec. Ujal sa vedenia na stomíľových pretekoch Western States 100. Nikto neveril, že môže v tak rýchlom tempe čo I len dokončiť. On ich vyhral, vytvoril traťový rekord a svoju výhru zopakoval ešte šesťkrát za sebou. Dvakrát vyhral 217 km dlhý Badwater Ultramarathon, vedúci cez Údolie smrti, grécky Spartathlon ako aj desiatky ďalších pretekov po celom svete.

Je ultrabežec a vegán, vyhľadávaný motivačný spíker, fyzioterapeut, tréner a kuchár, hrdina ďaľších dvoch bestsellerov New York Times – „Štvorhodinové telo” a „Stvorení pre beh”, v ktorom sa ako jeden z mála pozvaných bežcov zúčastnil dnes už povestného behu s Indiánmi kmeňa Tarahamuri.

Od roku 2010 je držiteľom amerického rekordu v behu na 24 hodín, v ktorom odbehol vyše 266 km.

Pavol Michalka vyštudoval filozofiu, slovenský jazyk a literatúru na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Svoje moderátorské skúsenosti začal zbierať už ako žiak základnej školy, keď ho prijali do Detskej rozhlasovej dramatickej družiny Slovenského rozhlasu, kde účinkoval v rôznych rozhlasových hrách.

 

Počas štúdia na vysokej škole začal pracovať v rádiu Koliba (neskôr rádio Okey) ako moderátor spravodajstva. Neskôr ho bolo počuť v správach rádia Expres. Potom prijal ponuku v rádiu Viva, kde moderoval správy a neskôr robil aj šéfa spravodajstva.

 

Od roku 2008 moderuje v televízii JOJ reláciu Krimi a od roku 2012 ho môžete počuť aj v správach rádia Best FM.

 

Vo svojom voľnom čase sa rád obklopuje svojou rodinou, ktorá sa skladá z manželky a dvoch detičiek, rád sa stretáva s priateľmi, číta knižky a počúva rozhlasové hry.

 

Scott Jurek je jedným z najlepších ultrabežcov všetkých čias.“

Caballo Blanco, Biely kôň, hrdina knihy Stvorení pre beh

 

Scott je „vyhral viac“ a „dokázal viac“ človek, ako ktorýkoľvek iný žijúci bežec na zemi.“

Christopher McDougall, autor knihy Stvorení pre beh

 

Audiokniha vznikla vo vydavateľstve Publixing v podaní moderátora krimi správ JOJky, Pavla Michalku. Od 1.8. 2014 je dostupná k stiahnutiu cez najväčší e-shop s audioknihami a hovoreným slovom, audiolibrix.com. Odporúčaná cena audioknihy je 10,82 EUR. Dĺžka nahrávky 10 hod 05 min.

 

Informácie poskytol Ivan Sabo, 02/2102 8848, ivan.sabo@publixing.com

Scott Jurek s Tontom
Scott Jurek s Indiánom kmeňa Raramuri

Hodnotenie

Bestseller ultramaratónskej legendy Scotta Jureka ako audiokniha
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma