Bežecké lyžovanie – relax a šport v jednom

Bežecké lyžovanie – relax a šport v jednom

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

19.02.2016 | Sz3, s. r. o.

Chcete si  užiť posledný tohtoročný sneh, stráviť čas na čerstvom vzduchu a zároveň si zašportovať? Toto a mnoho ďalšieho vám ponúka beh na lyžiach, ktorý sa stáva čoraz popularnejším športom a formou oddychu.

 

Prekrásny výhľad na tatranské štíty nielen z bežkárskych tratí ale aj z okna vašej izby, vám ponúka ubytovanie Vysoké Tatry, Penzión Villa Mon Ami. Vďaka svojej lokalite, v blízkosti najväčšieho areálu bežeckého lyžovania na Štrbskom Plese, je výborným riešením ubytovania, keď plánujete vyvetrať  vašu bežkársku výstroj.

 

Vo folklórom dotknutej  dedinke pod Belianskymi  Tatrami sa nachádza ubytovanie Ždiar, rekreačné Chaty Bachledová.  Prostredie Belianskych Tatier je jedinečnou kombináciou krásnej prírody a nespočetných možností oddychu. Po dni strávenom na snehu môžete zrelaxovať  aj v saune, ktorá je súčasťou obidvoch chát. 

 

Komfort pre náročnejších ponúka ubytovanie Donovaly, Hotel Galileo - luxusné ubytovanie priamo v srdci obce, známej  nielen lyžiarskymi svahmi  ale aj bežkárskymi okruhmi. Prispôsobené sú pokročilým i začiatočníkom v behu na lyžiach.

 

Ak po športovom výkone radi oddychujete v aquaparkoch a chcete stráviť aj zimnú dovolenku v ich blízkosti, ubytovanie Liptovská Teplá, Penzión Motýľ je to správne miesto pre vaše ubytovanie. V penzióne pribudli nové priestranné izby s balkónmi alebo terasami a wellness centrum so saunami,   vírivkou a ponukou rôznych masáží.

 

Liptov je bohatý na bežkárske trate, ktoré sú svojou náročnosťou prispôsobené tak, aby si čaro tohto športu užili začínajúci aj pokročilí bežkári . Ak chcete stráviť aktívnu dovolenku na Liptove, privíta vás ubytovanie Liptovský Mikuláš, Penzión Mária alebo ubytovanie Liptovská Sielnica, Hotel Koliba Gréta.  Stačí využiť pobytové wellness balíčky, ktoré zahŕňajú aj vstupy do wellness centra a váš relax bude dokonalý.

 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 

Hodnotenie

Bežecké lyžovanie – relax a šport v jednom
Hodnotenie 4.8 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma