BOC'N'ROLL SQUARE - ATRAKTÍVNE EKO OBALY NA JEDLO ZO ŠPANIELSKA

BOC'N'ROLL SQUARE - ATRAKTÍVNE EKO OBALY NA JEDLO ZO ŠPANIELSKA

ALTERNATÍVNE EKO REKLAMNÉ PREDMETY PRE FIRMY A REKLAMNÉ A KOMUNIKAČNÉ AGENTÚRY

07.07.2014 | Happy Fabric s.r.o. | www.rolleat.sk

 

 

Španielska Marcadiferencia je pri navrhovaní ich produktov oddaná podpore múdrejšej spotreby, menšiemu plytvaniu a opakovanej radosti!

 

Čo je Boc'n'Roll Square? Je to odev na sendviče a bagety, v rôznych farebných prevedeniach, z rady eko obalov na jedlo  Roll'eat. Okrem Boc'n'Roll Square táto rada  ešte ponúka ďaľšie typy obalov iných farbách:

 

Boc'n'Roll Eco                 Odev na sendviče pre opakované používanie a radosť

Snack'n'GoPocket                            

Eat'n'Out                        2 v 1: Obedové taška a tácka zároveň

Snack'n'Go Tube             Malé šikovné vrecko pre veľké občerstvenie

 

Všetky dizajny Roll'eat si ľudia a firmy môžu pozrieť na slovenskej stránke www.rolleat.sk.

 

Takisto na štyroch jednoduchých videách sa dá vidieť ako obaly vyzerajú a ako sa prakticky dajú využiť kdekoľvek -  www.youtube.com/rolleat.

 

Tieto eko produkty sútaktiež  zaujímavým a originálnym spôsobom ako komunikovať zodpovedné podnikanie a svoje „eko“ vízie. Tiež sú unikátnym darčekom pre vašich obchodných partnerov, zákazníkov alebo zamestnancov a taktiež do rôznych súťaží pre vašich zákazníkov.  Sú vhodné aj ako darček pri nákupe nad istú sumu alebo ako doplnkový produkt pre obchody s kuchynským, záhradným alebo potravinovým sortimentom.

 

Firma Leverage ako výhradný dovozca pre Slovensko a Českú republiku už tri roky úspešne pomáha šíriť eko "odkaz" na Slovensku aj v Českej republike. Absolútnym hitom sa stali napríklad doterajšie ekologické a znovu použiteľné obaly na sendviče a občerstvenie Boc'n Roll & Snack’n Go, ktoré len v minulom roku ušetrili viac ako 200 ton alumíniovej fólie, resp. 30 000 km, čo sa rovná okružnej jazde okolo Austrálie! „Sama už dávno žijem veľmi ekologicky a považujem to za veľmi dôležité. Prekážalo mi, že na Slovensku a v Čechách sme v tomto smere veľmi pozadu oproti zahraničiu a aj preto sme sa rozhodli dovážať práve takéto produkty a prispieť k posúvaniu povedomia ľudí a firiem správnym smerom,“ hovorí Jana Talavašková, jedna z majiteliek firmy Leverage.

 

Máte odkaz, ktorý chcete povedať svetu?

 

- o vašej firme   

- o vašej misii  

- o novom produkte  

- o realizovanej kampani   

- o firemnom ekologickom priateľstve k našej planéte

 

Tieto eko produkty šité na mieru s vaším firemným logom alebo akoukoľvek potlačou sú skvelým spôsobom, ako tak urobiť! Produkty na svoje propagačné kampane alebo "zelené" kampane už využili aj známe značky ako Henkel alebo značka mliekarenských produktov Liptov pri propagácií ich kampane za udržatelný Liptov.

 

Ak nie ste firma a chcete si obstarať tieto eko obaly iba po niekoľklo kusov pre seba a svoju rodinu, Roll'eat eko obaly budú dostupné v predaji u slovenských a českých predajcov cca od konca apríla 2014.

 

Ak ste predajca a chceli by ste ponúkať Boc'n'Roll Square a celú radu Roll'eat vašim zákazníkom, kontaktujte firmu MABETS, ktorá od júla 2014 bude zastrešovať maloobchodný a veľkoobchodný predaj cez predajcov, Leverage bude zastrešovať segment B2B - to znamená reklamné a komunikačné agentúry a firmy objednávajúce si Roll'eat pre ich promo aktivity a nie na ďaľší predaj.

 

 

Boc'n'Roll Square RED
Boc'n'Roll Square BLUE

Hodnotenie

BOC'N'ROLL SQUARE - ATRAKTÍVNE EKO OBALY NA JEDLO ZO ŠPANIELSKA
Hodnotenie 4.82 z 5
Počet hlasov 17
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma