Brány na mieru

Brány na mieru

Výrobe brán sa dnes venujú veľké spoločnosti, ako aj malí živnostníci.

01.06.2014 | TOPSHADE | najlepsiebrany.sk

Využívajú pri tom svoje remeselné zručnosti pri opracovaní dreva alebo kovu.

 

Brány, garážové brány

 

V prípade, že staviate dom alebo opravujete starý plot a chcete sa vyhnúť ponuke veľkých reťazcov, určite nájdete mnoho spoločností, ktorých produkty vás vedia uspokojiť po stránke estetickej a dizajnovej, ale aj praktickej a funkčnej.  

 

Vedia vám ponúknuť rôzne netypické vstupné brány, ale aj  garážové brány vyrábané na mieru s možnosťou elektronického otvárania.

 

Brány môžu byť tiež posuvné, jedno alebo dvojkrídlové, obsahovať prístrešky a byť kombinované z rôznych materiálov ako je kov či drevo alebo plast. Väčšina firiem vám vie ponúknuť katalóg svojich prác alebo častých verzií plotov, ktoré vyrába, aby ste si mohli vybrať z ich ponuky v prípade, že nemáte vlastnú predstavu a chcete sa nechať inšpirovať.  

 

Priemyselné brány

 

Pokiaľ by ste mali záujem o priemyselné brány alebo garážové brány, v tom prípade sa treba obrátiť na firmy, ktoré sa špecializujú na ich výrobu a vedia vám ponúknuť rôzne riešenia vhodné pre vás a vašu budovu. Ich návrhy sú praktické a často technicky vyspelejšie a praktickejšie, než možnosti, ktoré ste možno doteraz poznali, pokiaľ sa v danej oblasti veľmi neorientujete.

 

Pre veľké sklady sú vhodné sekcionálne brány. Otvárajú sa vertikálne, čím nezaberajú miesto okolo brány a šetria priestor. Články brány sa ukladajú plocho pod stropom, kolmo nad otvorom alebo kopírujúc strechu. Z hľadiska dizajnu a bezpečnosti spĺňajú tiež náročné požiadavky užívateľa.      

 

Priemyselné brány sa samozrejme môžu byť aj rolovacie, zasúvať sa, a môžu byť jednokrídlové alebo dvojkrídlové. Výber naozaj záleží od potreby danej prevádzky či skladu.  

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma