Buď rebelka v koži

Buď rebelka v koži

Zapôsob dojmom BestLook!

28.12.2018 | Merkurius s.r.o. | bestlook.sk

  Každá žena by mala vlastniť aspoň jeden kožený kúsok. Určite sa zhodneme, že ide tak trochu o kontroverzný materiál. Vie pôsobiť luxusne, drsne i vulgárne. Všetko závisí od strihu a kombinácie. Ako teda skutočne zažiariť? S čím možno kožu kombinovať a s čím zasa nie? Na vašej ceste za outfitom koženej rebelky vám nižšie pomôže pár štýlových tipov, aby ste za každých okolnosti pôsobili dojmom BestLook.

 

Bunda

 

Kožená bunda je galaktickým, módnym fenoménom. Možno ju štýlovo skombinovať prakticky s čímkoľvek. Vyzerá perfektne s bielou košeľou i športovým tričkom. K tomu jednoduché džínsy a perfektný look je na svete. Je však potrebné nájsť bundu, ktorá vám skutočne sadne. Pri koženke platí jasné pravidlo lepšie malá ako veľká.

 

Nohavice

 

Kožené nohavice sú, narozdiel od bundy, trošku zložitejšie. Vrch treba vyberať veľmi starostlivo. V opačnom prípade budete vyzerať lacno až vulgárne. V zásade kombinujte s koženými nohavicami jednoduché kúsky. Vďačné sú napríklad biele, či šedé tričká s obyčajným nápisom. Nič nepokazíte ani bielou košeľou alebo pleteným, krémovým svetrom.

 

Topánky

 

Topánky z kože vlastní alebo vlastnil určite každý z nás. Pôsobia luxusne a možno ich kombinovať s každým elegantným kúskom. Zadovážte si napríklad vysoké kožené čižmy, mokasíny či lodičky. To všetko pôsobí jednoducho, štýlovo a kvalitne. 

 

Kabát

 

Kožený kabát je kúskom pre silné ženy. Ak si zvolíte ten správny, dokážete s ním vyčariť neobyčajný outfit na bežný deň. Kombinujte ho s džínsami, úpletovými šatami alebo rolákom. Ste drsná? Siahnite teda po kabáte z čiernej koženky. Ste naopak elegantná? Potom je tu pre vás štýlový, koženkový trenchcoat v hnedej farbe.

 

Rukavice

 

Je vám zima, no aj tak chcete zachovať eleganciu? Pletené rukavice nie sú jedinou možnosťou. Siahnite po kožených kúskoch. V kožených rukaviciach budete pôsobiť elegantne, drsne a zároveň štýlovo. Kombinovať ich možno s takmer každým kabátom i bundou.

 

Šaty

 

Kožené šaty sú vyslovene kúskom pre módne odvážnejšie ženy. Pri ich nosení treba dávať nesmierny pozor na ostatné kúsky. Veľa z nich pôsobí poriadne vulgárne. Pri kožených šatách si odpustite výstrih a krátku sukňu. Ak nechcete spôsobiť módnu pohromu, kombinujte ich s čo možno najnenápadnejšími doplnkami.

 

 

 

Sukňa

 

Pri koženej sukni pozor na dĺžku. Príliš krátka vyvoláva celkom vulgárny dojem. Ak si však zvolíte dlhšiu puzdrovú ste na ceste k dráždivej elegancii. Takúto sukňu možno vďačne doladiť s jednoduchou blúzkou alebo tričkom. Nebojte sa ani kombinácie koženej sukne s rolákom.

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma