Centrá PROTISSIMO sa otvárajú po celom Slovensku

Centrá PROTISSIMO sa otvárajú po celom Slovensku

PROTISSIMO

28.04.2014 | EGO SANUM, s.r.o. | www.protissimo.com

Bielkovinová diéta PROTISSIMO je efektívna redukčná metóda, ktorá si získava čoraz viac spokojných klientov. Nepatrí medzi klasické diéty, ktoré majú snahu len rýchlo zredukovať Vašu hmotnosť, ale zameriava sa na zmenu životného štýlu a stravovacích návykov. Tie sú kľúčové k dlhodobo udržateľným výsledkom bez následného JOJO efektu.

 

S PROTISSIMO zredukujete 5 či 50 kilogramov bez hladovania a so širokou ponukou chutných jedál bez monotónnosti. Diéta PROTISSIMO pracuje pre klientov a nie proti nim. Preto jej hlavným mottom je chutné chudnutie s úsmevom na tvári s cieľom trvalej zmeny a dosiahnutia úspechu.

 

Každý klient, redukujúci hmotnosť s bielkovinovou diétou PROTISSIMO je vedený odborným konzultantom alebo lekárom v niektorom z Centier chudnutia PROTISSIMO spolu s presnými meraniami a vyhodnocovaním efektívnosti redukcie.

 

Aby sa zabezpečil maximálny komfort, flexibilita a dostupnosť diéty pre našich klientov, rozhodli sme sa rozšíriť pôsobnosť našich Centier chudnutia PROTISSIMO aj do momentálne nepokrytých miest v rámci Slovenskej republiky.

 

Ak Vás diéta PROTISSIMO zaujala a chceli by ste s nami spolupracovať ako náš partner vo Vašom meste, budeme radi, ak nás kontaktujete a dohodnete si s nami stretnutie. Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť a pripojte sa k nášmu úspešnému tímu.

 

Viac informácií o nás, o spolupráci a o diéte PROTISSIMO nájdete na našej internetovej stránke www.protissimo.com

 

Hodnotenie

Centrá PROTISSIMO sa otvárajú po celom Slovensku
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma