Cestujte s kuframi Samsonite

Cestujte s kuframi Samsonite

Pomaly sa blíži dovolenková sezóna, na ktorú sa Samsonite pripravil s mnohými novinkami.

24.03.2014 | eurOKontakt | www.inbag.sk

Už sú to štyri roky, ako svetoznámy výrobca prvotriednych kufrov Samsonite oslávil 100. výročie svojho založenia. Kvalitné cestovné kufre Samsonite boli uvedené najskôr na americký trh, postupne si získavali stále viac priaznivcov na všetkých kontinentoch. Stačí sa pozrieť do odbavovacích hál ktoréhokoľvek letiska na svete, Samsonite jednoznačne víťazí. Výnimočné produkty tejto značky sa stali spoľahlivým sprievodcom cestujúcich na dovolenku či za biznisom.

 

Pomaly sa blíži dovolenková sezóna, na ktorú sa Samsonite pripravil s mnohými novinkami. Do svojho portfólia zaradil nové série cestovných kufrov, ktoré zaujmú svojím dizajnom, unikátnym spracovaním, použitím výnimočných materiálov, či zaujímavými farebnými kreáciami.Úplne samozrejmou prednosťou kufrov Samsonite je ich nízka hmotnosť, ktorú zabezpečujú kvalitné odľahčené materiály použité pri výrobe. Táto vlastnosť kufrov je v dnešnej dobe nízko nákladových prepravných spoločností jednou z najdôležitejších požiadaviek cestujúcich a Samsonite ju spĺňa na výbornú.

 

Lídrom medzi odľahčenými cestovnými kuframi je elegantná séria mušľovitého tvaru Cosmolite, ktorú teraz Samsonite ponúka vo vylepšenej verzii Lite-Locked. Aj tieto kufre sú vyrobené špeciálnou inovatívnou technológiou Curv®, ktorá zabezpečuje ich nezvyčajnú ľahkosť, pevnosť a zároveň pružnosť. Obal kufra sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, pretože nová technológia umožňuje jeho úžasnú odolnosť voči poškriabaniu.

 

Kufre kolekcie Cosmolite sa stali najpredávanejšími v celej Európe a preto Samsonite vo vylepšenej verzii Lite-Locked podporil tento predaj ďalšou inováciou. Je ňou spojenie dvoch kľúčových prvkov hlboko zakorenených v "DNA Samsonite“ - unikátnej Curv® technológie a 3-bodového uzamykacieho systému. Uzamykací systém patentovaný spoločnosťou Samsonite ponúka stále väčšiu bezpečnosť a praktické cestovné využitie.

 

Ľahkosť nebola nikdy taká bezpečná a bezpečnosť nebola nikdy taká ľahká! Navyše, celá séria cestovných kufrov Lite-Locked sa vyrába v Európe.Vo svetovej výrobe cestovných kufrov nachádza čoraz väčšie uplatnenie polykarbonát, vyvinutý pre spoľahlivé zabezpečenie kufra proti nárazu. Nízka hmotnosť tohto materiálu ho predurčuje na výrobu odľahčených cestovných kufrov, pevných a pružných zároveň. Tieto cestovné kufre sa vyznačujú luxusným vzhľadom s decentnou farebnosťou, ich povrch je možné upraviť na rôzne vzory. Medzi novinkami vyrobenými z polykarbonátu zaujmú tieto série: Engenero, Spin Trunk a Skydro.

 

Kufre série Engenero sa vyznačujú prepracovaným dizajnom s matným metalickým efektom, ktorý bol dosiahnutý pridaním špeciálnych kovových častíc. Tieto kufre sú momentálne najľahšie v rámci Samsonite, spinner 55 má hmotnosť len 2,1 kg a spinner 75 len 3,3 kg.

 

Séria Spin Trunk zaujme cestovateľov veľkým objemom kufra s inovatívnym baliacim systémom 80/20. Spodná časť kufra obsahuje až 80 % objemu, čo umožňuje praktické balenie a jednoduchý prístup do obsahu kufra. Takýmto spôsobom balenia sa šetrí priestorom, do kufra je možné nabaliť väčšie množstvo vecí.

 

Samsonite prináša Skydro, nadčasovú polykarbonátovú kolekciu elegantného vzhľadu, odolnú voči poškriabaniu. V kolekcii sú použité 2 rôzne vzory na povrchu kufrov - geometrický vzor pre moderný vzhľad na farebnejších kufroch a decentný vzor na klasických farbách.

Samsonite PRO DLX
Samsonite Monotrax
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma