Chceš sa zapojiť do hodnotenia prevádzok? Máme prácu pre teba

Chceš sa zapojiť do hodnotenia prevádzok? Máme prácu pre teba

Oboznám sa s tým, ako funguje Mystery shopping

26.08.2019 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Skúsil si už mystery shopping? Je to stále viac populárnou formou privyrobenia. Nejde iba o študentov, ale aj ľudí, ktorých hobby je najmä nakupovanie a hodnotenie podnikov. Toto je presne to, čo budeš robiť. Anonymne sa dostavíš do predajne alebo podniku a budeš podávať posudok služieb. 

 

Najprv je nutné sa registrovať u konkrétnej firmy. Na Slovensku je ich niekoľko a je úplne zadarmo. Ako Mystery shopper budeš mať flexibilný pracovný čas, navyše si môžeš vybrať, v ktorej lokalite by si rád pracoval. Následne budeš zaučený. 

Tvoj cieľ je jeden: Ohodnotiť predajňu/ podnik a personál. Aby si nezabudol, ktoré veci si všímať a, na ktoré sa opýtať, dostaneš aj dotazník. Otázky budeš nútený sa skôr naučiť, než ich čítať. V krajnom prípade sa povoľuje aj nahrávanie hlasu zamestnanca popri vašej konverzácie.  Dotazník vyplníš doma a odovzdáš. Vďaka tomu sa majiteľ alebo zamestnávateľ oboznámi s kvalitami svojej prevádzky.

 

Ak sa uchádzaš o tento typ práce je potrebné spĺňať niekoľko charakteristík:

časová flexibilita

spoľahlivosť

schopnosť komunikovať

ochota cestovať

 

Dávaj si pozor na falošných inzerentov, ktorý by ťa mohli oklamať. Ak bude od teba vypýtaná záloha alebo poplatok za registráciu, ponuku radšej odmietni. Z veľkej pravdepodobnosti ide o podvod. 

Druhá výstraha je iba pre teba samého. Mystery shopping by nemal fungovať ako zdroj tvojho príjmu. Odporúča sa možno vyhľadanie iných firiem a aj pre nich sa registrovať. 

 

Najhlavnejšie podmienky pre prijatie je vek, a to 18 rokov a ukončenie aspoň stredoškolské vzdelanie. Pokiaľ spĺňaš všetky podmienky, veríme, že by si sa na túto prácu mohol hodiť.

 

Hodnotenie

Chceš sa zapojiť do hodnotenia prevádzok? Máme prácu pre teba
Hodnotenie 4.75 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma