Chcete sa niečím odlíšiť od davu?

Chcete sa niečím odlíšiť od davu?

Originálne ručne vyrobené šperky

19.04.2014 | Šperky Salina & Natalyss | www.sperkysan.sk

Každá žena chce byť výnimočná a krásna. Väčšinou však všetky nakupujeme v rovnakých obchodoch a často stretneme na ulici niekoho s rovankými vecami ako máme my. Ak túžite po niečom, čo bude jedinečné na www.sperkysan.sk ste na správnom mieste.

 

Naše šperky vyrábame ručne, väčšinou v počte iba 1 kus, najmä pri náročnejších technikách ako sú cínovanie, spekanie skla, šitie korálok či modelovanie z polymérovej hmoty. Pracujeme rôznymi technikami, ktoré sa snažíme aj kombinovať, preto u nás nájdete napríklad jedinečné shamballa náramky s cínovaným kamienkom. 

 

Keďže šperky priamo vyrábame, je vždy možné dohodnúť sa aj na výrobe na objednávku, podľa vašich predstáv. Často sa nám ozývajú zákazníci s predstavou šperku, ktorý si vymysleli a nevedia nikde podobný zohnať, alebo si vyberú kamienok, ktorý ich oslovil a chceli by ho zakomponovať do šperku v našom štýle. 

 

Naše šperky sú aj skvelou voľbou darčeka, keďže snáď každú ženu poteší šperk a od nás nedarujete len šperk, ale aj výnimočnosť a lásku, s ktorou ich vyrábame. 

cínovaný prívesok s vinutou sklenenou korálkou
shamballa náramok s cínovnaným ametystom

Hodnotenie

Chcete sa niečím odlíšiť od davu?
Hodnotenie 4.8 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma