Chráňte svoj záhradný nábytok nano produktmi

Chráňte svoj záhradný nábytok nano produktmi

Nanotechnológia Vám pomôže aj v záhrade

16.03.2017 | NanoProm s.r.o. | www.nanoprom.sk

Pomaličky prichádza jar a ruka v ruke s ňou aj teplejšie počasie so slniečkom. Z garáže sa postupne dostane von aj záhradný nábytok. V teplom počasí sú veľmi obľúbené záhradné párty s priateľmi a známymi. Keď sa chceme dobre cítiť, potrebujeme k tomu aj pekné prostredie, ktoré nám ponúkne náš záhradný nábytok. O neho sa treba starať, aby si čo najdlhšie udržal top formu. K tomu nám môžu pomôcť nano produkty.

 

Niet pochýb o tom, že v takomto prostredí je plast odolnejší ako drevený alebo kovový nábytok. Avšak, ak zabudneme na pravidelnú údržbu a čistenie, veľmi skoro sa objavia poškodenia a nakoniec to končí tým, že treba kúpiť nový. Je preto vhodné, aby sme týmto zbytočným nákladom predišli používaním nano produktov.

 

Produkty firmy NanoProm môžu byť použité aj na rôzny záhradný nábytok. Pozrime sa, aké výhody získame používaním týchto produktov!

 

Vzhľadom k tomu, že náš záhradný nábytok je v týchto mesiacoch permanentne vonku, je vystavený neustálymi vplyvmi počasia. Preto ani netreba pripomínať, že tieto vplyvy môžu postupne negatívne vplývať na kvalitu materiálu. Produkty NanoPromu ale ponúkajú riešenie. Po ošetrení nano produktmi získa povrch jedinečné vlastnosti ako odpudivosť vody a iných tekutín. Znečistenie sa taktiež nedokáže v takej miere priľnúť k povrchu. Neviditeľná nano vrstva je UV-stabilná a nezmení vzhľad ani priedušnosť povrchu.

 

Na jar, ale hlavne až v lete, keď sa teploty vyšplhajú až nad 30 °C umiestňujeme stoly a stoličky hlavne do chládku pod korunami stromov. Samozrejme pod stromom sa nábytok znečistí a taktiež sa neraz stane, že pri maškrtení chutných grilovaných pochúťok sa niečo ujde aj stolu. Výsledok je jasný: po skvelo strávenej večeri je program na druhý deň jednoznačný. Očistenie zašpineného nábytku, táto činnosť už taká príjemná nie je...

 

Použitím nano produktov je aj následné čistenie oveľa jednoduchšie. Zníži sa frekvencia aj dĺžka čistenia. Ošetrený povrch je odolný voči vode, olejom a iným tekutinám. Na čistenie nepotrebujete ani žiadne čistiace prostriedky. Postačí Vám iba čistá voda prípadne vlhká utierka. Týmto hodinové neobľúbené činnosti zvládnete za pár minút.

 

Teraz už nemusíte váhať a bez problémov môžete usporiadať jednu skvelú grilovačku s priateľmi alebo narodeninovú párty pre deti. Nano produkty sa postarajú o to, že aj tie nepríjemné starosti s upratovaním a čistením zvládnete ľavou zadnou.

Tvar kvapiek vody na ošetrenom povrchu
Rozdiel medzi ošetreným a neošetreným povrchom

Hodnotenie

Chráňte svoj záhradný nábytok nano produktmi
Hodnotenie 4.2 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma