Čo by ste mali vedieť o garážových bránach pred kúpou?

Čo by ste mali vedieť o garážových bránach pred kúpou?

Pred kúpu každého produktu sa snažíme zistiť čo najväčšie množstvo informácií, aby sme neinvestovali do zbytočností.

21.03.2019 | Hi Promotion s.r.o. | kruzik.sk

Najvhodnejší typ pre vás

 

V prvom rade sa pred výberom zamerajte na charakteristiky vlastnej garáže. Pokiaľ sa rozhodnete pre sekciovú garážovú bránu, môžete si vydýchnuť, pretože tá sa dá skutočne nainštalovať všade. Pokiaľ má ale vaša garáž nízky strop, voľte radšej rolovaciu garážovú bránu, poprípade posuvný variant.

 

Aký materiál je najlepší?

 

Brány sú namáhané a to počas celej svojej životnosti, hlavne z dôvodu, že sa používajú mnohokrát denne. Preto je skutočne dôležité, aby bol materiál, z ktorého sú garážové brány vyrobené značne odolný. Musí zvládať častú manipuláciu.

Medzi najlepšie materiály sa radí pozinkovaný plech s farebnou úpravou, ktorý je dobrý z hľadiska bezpečnosti aj životnosti. Plech by mal byť skombinovaný s penou z polyuretánu, ktorá má za úlohu izolovať.

 

Otváranie brány: Mechanika alebo automatika?

 

Na otváranie brány sa môžete pozerať hneď z dvoch aspektov – automatické brány alebo brány na diaľkové ovládanie sa vyznačujú vysokým pohodlím než tie mechanické, kedy musíte pri otváraní a zatváraní vystupovať z auta.

 

Pozerajte na bezpečnosť

 

Nielen z hľadiska samotnej konštrukcie (pádová brzda, poistky pretrhnutia pružín, infrazávora či mechanické zarážky) je brána dôležitá, mali by ste pozerať aj na zabezpečenie pred násilným vniknutím.

 

Stavte na istotu s garážovou bránou na mieru

 

Univerzálne riešenia nemusia vždy do daného stavebného otvoru pasovať. Hlavne preto je často najvýhodnejšie, ak sa rozhodnete pre riešenie na mieru. V tom prípade vás brána nesklame ani z funkčnej či dizajnovej stránky. Vždy hľadajte takého predajcu, ktorý vám okrem brány poskytne tiež služby navyše čo do merania stavebných otvorov, výmeny nevhodnej veľkosti garážových dverí či prípadnej montáže.

Hodnotenie

Čo by ste mali vedieť o garážových bránach pred kúpou?
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma