Čo dokážu nano produkty v praxi?

Čo dokážu nano produkty v praxi?

Inovatívne produkty na ošetrenie povrchov.

31.03.2017 | NanoProm s.r.o. | www.nanoprom.sk

Nanotechnológia získava čoraz väčšiu popularitu. Nano produkty, ktoré využívajú túto revolučnú technológiu dokážu zmeniť povrchové vlastnosti rôznych povrchov. Ich aplikácia je veľmi jednoduchá, preto ju zvládne naozaj každý bez problémov.

 

Pomocou nano produktov dokážete ošetriť, upraviť alebo impregnovať rôzne povrchy. Za všetko može oxid kremičitý, ktorý je súčasťou produktov. Po ošetrení nano produktom povrch získa unikátne vlastnosti ako odolnosť voči vode (hydrofóbia), odolnosť voči olejom (oleofóbia) a iným tekutinám. Na ošetrenom povrchu sa vytvorí efekt lotosového kvetu. Nano ochranou sa predlžuje živostnosť povrchu, redukuje sa zachytávanie a množenie baktérii. Vďaka neviditeľnej nano vrstve, ktorá je UV stabilná, odolná voči bežným čistiacim prostriedkom a oderu je životnosť ochrany dlhodobá. Po aplikácii nano produktu sa nemení vzhľad a priedušnosť povrchu a na dotyk bude taktiež rovnaký.

 

Nano produkty sa možu použiť na mnohých povrchoch. Môžu to byť sklenené, textilné, kamenné, pórovité, chrómované, nerezové, drevené, lakované alebo plastové povrchy. Je len na Vás, ktorému povrchu chcete dodať jedinečné vlastnosti.

 

Ako sme vyššie spomenuli, aplikáciou nano produktu sa na povrchu vytvorí tenká, neviditeľná nano vrstva. Vďaka tejto vrstve získate mnoho výhod:

 

1. Efekt ľahkého čistenia

Rôzne nečistoty ako prach, vodný kameň, mastnoty, škvrny sa nedokážu do takej miery priľnúť na povrch. Na odstránenie týchto nečistôt potrebujete iba vodu alebo mokrú handru. Nemusíte používať čistiace prostriedky.

 

2. Samočistiaci efekt

Vďaka tomu, že na povrchu je nano vrstva a nečistoty sa dostanú iba na túto vrstvu je možné, aby samotný dážď vyčistil povrch.

 

3. Zvýšená bezpečnosť pri jazde autom

Táto vlastnosť platí pre revolučný produkt NANO neviditeľné tekuté stierače.

 

Ako vidíte, nanotechnológia má veľmi veľa možností využitia. Mnoho povrchov je vhodných na to, aby bol nano produktmi ošetrený. Na aký povrch využijete tieto inovatívne produkty necháme na Vás. Navštívte stránky spoločnosti NanoProm a presvedčte sa sami o výhodách a kvalitách týchto produktov.

Nanotechnológia
 

Hodnotenie

Čo dokážu nano produkty v praxi?
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma