Ďalšia hra a nádherná kniha z vydavateľstva DAJAMA

Ďalšia hra a nádherná kniha z vydavateľstva DAJAMA

Novinky z vydavateľstva DAJAMA

25.11.2016 | Heling sk | www.dajamabooks.sk

Vydavateľstvo DAJAMA pripravilo na predvianočný trh novú spoločensko-zábavnú hru o Slovensku. Zahrať si ju môžete už 29. novembra v Bratislave v predajni Pantarhei na Poštovej ulici o 17.30 hod. a zároveň vám predstavíme nového bohato ilustrovaného sprievodcu Bratislavou.

 

 

Hra Poznáš Slovensko?

 

Vydavateľstvo DAJAMA pripravilo pre všetkých milovníkov Slovenska a tých, ktorí sa radi hrajú krásny predvianočný darček – náučno-vedomostnú spoločenskú hru Poznáš Slovensko? Je určená zvedavým deťom a dospelým, ktorí majú radi poznávanie a objavovanie Slovenska. Hra je putovaním po slovenskej prírode i krajine na podklade dvoch ilustrovaných herných plánov mapy Slovenska s viac ako 800 otázkami. Cieľom hry je nielen zabaviť sa, ale aj spoznať Slovensko a naučiť sa o ňom viac, ako sú len bežné informácie.

 

Hra Poznáš Bratislavu je výbornou hrou do akejkoľvek spoločnosti. Ponúka poučenie i zábavu. Radosť z toho, keď viete a zamyslenie, koľko toho ešte neviete...

 

Názov: Poznáš Slovensko?

Autori: Juraj Kucharík, Daniel Kollár, Daniela Kollárová

Odporúčaná cena: 25,95 eura

 

 

Nový ilustrovaný sprievodca Bratislavou

 

V slovenskom a anglickom jazyku

 

Nový a bohato ilustrovaný turisticky sprievodca Bratislava predstavuje hlavné mesto Slovenska a jeho najbližšie okolie ako atraktívnu destináciu na viac ako len jednodňovú či víkendovú turistiku.

Kniha je logicky členená na päť oblastí nachádzajúcich sa na území Starého Mesta, niekdajšej historickej Bratislavy. Šiesta oblasť predstavuje pamiatky v bratislavských mestských

častiach (tzv. Veľká Bratislava). Okrem toho sú súčasťou knihy kapitoly o histórii a kultúre, tipy na tematické prechádzky a praktické informácie. Viac ako 500 fotografií, máp, obrazov a ilustrácií dopĺňa obraz mesta, v takejto podobe ešte nespracovaný.

Objavte ducha starej Bratislavy, jej pamiatky, romantické zákutia, prírodu, múzeá, galérie i kultúrne podujatia.

 

Názov: Bratislava

Autori: Juraj Kucharík

Formát: 113 x 200 mm

Väzba: Flexi, 240 strán

Odporúčaná cena: slov. verzia 14,95 eur, angl. verzia 16,95 eur

 

 

Viac informácií, fotografie a pod. poskytne:

 

Daniela Kollárová,PR a marketing manager

vydavateľstvo DAJAMA, Ľubľanská 2, 831 02 Bratislava, tel.: 02/5465 2055, 0918 320 115, e-mail: dkollar@dajama.sk, www.dajama.sk

 

Ďalšie informácie, knižný katalóg vydavateľstva DAJAMA a archív časopisu Krásy Slovenska možno nájsť na adrese www.dajama.sk.

Hodnotenie

Ďalšia hra a nádherná kniha z vydavateľstva DAJAMA
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma