Dell Alienware Aurora

Dell Alienware Aurora

Najpokročilejší stolový počítač Alienware

29.07.2014 | Euroline computer s.r.o. | www.dell-shop.sk

Neuveriteľný zážitok z hrania hier

Počítač Alienware Aurora nabitý funkciami prináša hráčom a náročným používateľom maximálny výkon vďaka exkluzívnej a inovatívnej rozšírenej správe teploty šasi, tekutému chladeniu procesora a dizajnu s možnosťou jednoduchej inovácie. S voliteľným šasi ALX získate jedinečnú technológiu Active Venting počítača Aurora, špičkové riešenie tekutého chladenia procesora, pozície umožňujúce zasunutie pevných diskov bez potreby použitia nástrojov či káblov a vnútorné scénické osvetlenie na ešte jednoduchšiu inováciu.

 

Prekročte hranice

Počítač Dell Alienware Aurora je teraz k dispozícii s najnovšími procesormi Intel® Core™ i7 vrátane možnosti Extreme Edition, procesormi so šiestimi jadrami, kapacitou 15 MB vyrovnávacej pamäte a rýchlosťou pretaktovania až do 4,3 GHz vďaka technológii Turbo Boost. Tieto nové možnosti prináša nový rad procesorov IvyBridge-E 4000 od spoločnosti Intel. S viacerými jadrami, takmer dvojnásobnou kapacitou vyrovnávacej pamäte v porovnaní s predchádzajúcou generáciou procesorov Haswell a štvorkanálovou pamäťou DDR3 zvládnete rýchlosťou svetla aj najnáročnejšie hry a aplikácie.

 

Vyhrajte boj s teplom

Šasi počítača Dell Alienware Aurora obsahuje sofistikovaný systém tepelne monitorovaných komôr s kontrolovaným prúdením vzduchu, ktoré umožňujú monitorovať internú teplotu počítača. Voliteľné šasi ALX ponúka dodatočnú automatizovanú funkciu Active Venting na odvádzanie tepla v prípade potreby pri intenzívnom hraní.

 

Vysokovýkonné tekuté chladenie procesora

Zachovávanie nízkej teploty počítača Dell Alienware Aurora je kľúčový faktor na zaručenie dlhej životnosti a výkonu súčastí. Všetky systémy počítačov Aurora sa dodávajú s tekutým chladením procesora, ktoré znižuje hlučnosť systému, zvyšuje šírenie tepla a zlepšuje potenciál pretaktovania v porovnaní s tradičnými odvodmi tepla a ventilátormi. Ak chcete dosiahnuť ešte nižšiu teplotu procesora a nižšiu hlučnosť ventilátora, inovujte na voliteľné prémiové riešenie tekutého chladenia procesora (prémiové riešenie sa dodáva ako štandard s inováciou na šasi ALX).

 

Hry, ktoré nestačí vidieť – treba ich zažiť

Oživte svoje hry s najnovšími možnosťami viacerých grafických procesorov NVIDIA a AMD. Všetky grafické funkcie v počítači Dell Alienware Aurora využívajú grafickú pamäť GDDR5, najrýchlejší a najpokročilejší dostupný typ grafickej pamäte. Navyše môžete svoj zážitok z hry posilniť pomocou pokročilej technológie 3D. Funkcie rozlíšenia Full HD 3D grafických procesorov NVIDIA a AMD vám vyrazia dych a konkurenti vám budú len ticho závidieť. Počítač Aurora tiež podporuje až do 500 W výkonu samostatnej grafickej karty, ktorý umožňuje používať konfigurácie s dvoma alebo viacerými grafickými kartami na zvládanie najintenzívnejších a najnáročnejších hier. Spolu s najnovšími procesormi Intel Core i7 nezískate len maximálny výkon potrebný na úplné zahĺbenie sa do hry, ale budete mať dostatok výkonu na to, aby ste hru vytvorili aj sami. A vďaka podpore viacnásobného zobrazenia vás do hry vtiahne viacero obrazoviek. To všetko ponúka možnosť hrania spôsobom, aký ste ešte nezažili.

 

 

Celý článok nájdete tu: Dell Alienware Aurora

 

facebook

 

www.dell-shop.sk

 

 

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma