Dell Latitude 3330

Dell Latitude 3330

Nový Dell notebook stvorený pre katedru aj školské lavice

17.06.2014 | Euroline computer s.r.o. | www.dell-shop.sk

Spoločnosť Dell uviedla notebook špeciálne vyvinutý pre študentov a učiteľov. Latitude 3330 je tenký, ľahký, má odolný dizajn, ponúka nekompromisný výkon a celodennú životnosť zásluhou 6-článkovej batérie. Výhodou z pohľadu IT administrátorov je jeho rýchle nasadenie v existujúcej školskej infraštruktúre. Novinka je už k dispozícii aj na slovenskom trhu.

 

„Dell stavia na užívateľsky orientovaných zariadeniach, ktoré zohľadňujú aj potreby IT oddelení nielen vo firmách, ale aj v sektore verejných služieb. Táto filozofia sa odráža aj v novom Latitude 3330. Pri jeho vývoji sme brali ohľad na obmedzené kapacity správcov školských sietí a navrhli sme ho tak, aby jeho nasadenie šetrilo čas a peniaze školských IT oddelení,“ hovorí Petr Zajíček, Brand Manager spoločnosti Dell.

 

Prežije aj školskú prestávku

Nový „školský“ notebook je súčasťou radu podnikových zariadení Dell Latitude. Konštrukcia Latitude 3330 zvládne aj menej šetrné zaobchádzanie. Notebook je rozmerovo prispôsobený pre školské lavice a tašky. Namáhaný zrak študentov a vyučujúcich poteší 13,3 palcový antireflexný displej doplnený o webovú kameru s rozlíšením HD 720. Zaujímavosťou je integrovaná WiDi podpora, ktorá umožňuje komunikáciu v rámci virtuálnych tried. Latitude 3330 je možné vybaviť štandardnými pevnými diskami alebo vysokovýkonnými diskami SSD. Vďaka konektorom VGA, HDMI, USB 3.0 a voliteľnej USB dokovacej stanici ho možno jednoducho pripojiť k existujúcej infraštruktúre v triede, študovni alebo školskej knižnici. Novinka je pripravená na nasadenie v prostredí s Windows 8, Windows 7 alebo Linux Ubuntu.

 

V najbližších mesiacoch sa súčasťou notebooku Latitude 3330 stane aj nástroj Dell Data Protection | Encryption. Vďaka nemu môžu zamestnanci škôl a študenti spolupracovať v jednotne zabezpečenom prostredí, ktoré umožňuje šifrovanie dát na rôznych zariadeniach, vymeniteľných médiách a cloude. Pre správcov školských sietí je súčasťou Dell Latitude 3330 aj kompletná sada nástrojov na automatizáciu. Časovo náročné procesy, ako inštalácia, sledovanie a aktualizácia systémov sú rýchlejšie vďaka hlbokej integrácie s konzolami Dell Kace či Microsoft System.

 

Celý článok nájdete tu: Dell Latitude 3330

 

facebook

 

www.dell-shop.sk

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma