Hľadáte výnimočný doplnok do moderného bytu ?

Hľadáte výnimočný doplnok do moderného bytu ?

Dizajnové vázy DESCART, novinka na slovenskom trhu.

02.09.2019 | DESCART.eu | www.descart.eu

Aj  vy už máte dosť lacných a masovo dovážaných čínskych dekorácií ?

 

Tak potom tu máme niečo práve pre Vás! DESCART.eu je nová značka, ktorá ponúka unikátne dekorácie a bytové doplnky od slovenských dizajnérov a umelcovKaždý model je originál z dielne profesionálov, ktorých moderný dizajn vytvorí neopakovateľnú atmosféru vo vašom domove alebo na pracovisku. Naše produkty sa vyznačujú pokrokovým technologickým prevedením, vysokou kvalitou výroby, praktickým a trvácim dizajnom a minimalistickou eleganciou. 

 

To čo naše vázy robí jedinečnými je práve technológia ich výroby, teda 3D tlač. Jedná sa prakticky o kusovú výrobu, touto metódou je možné vyrobiť tvary a formy, ktoré sa vynímajú zo zaužívaných hraníc a odlišujú sa od klasických masovo vyrábaných produktov. Čas potrebný na výrobu jednej vázy vo veľkosti XL môže byt až 20 hodín. 

 

"Vázy DESCART sú vyrábané individuálne a jednotlivo. To im dáva jedinečný charakter a punc originality"

 

Našim mottom je kreativita a jedinečnosť, čo je nenápadne zakomponované aj do názvu DESCART, ktorý vznikol jednak ako kombinácia výrazov, najlepšie charakterizujúcich naše zameranie, a to : DESIGN, CREATIVE, ART poukazujúce na to, že tvoríme predmety umeleckého priemyslu, resp. úžitkového umenia.

Zároveň však v sebe tento názov skrýva aj odkaz na meno jedného významného francúzskeho filozofa a hlavne matematika, pretože aj naša tvorba sa vyznačuje istou mierou matematickej precíznosti a hlavne výroba 3D tlačou je fakticky založená na karteziánskej sústave súradníc ktorú zaviedol práve René Descartes

 

Viac info o našej tvorbe na: www.descart.eu

facebook

instagram

 

 

 

 

 

   

Z novej kolekcie DESCART
Z novej kolekcie DESCART

Hodnotenie

Hľadáte výnimočný doplnok do moderného bytu ?
Hodnotenie 4.25 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma