Detská izba pre dievča Disney či iná ?

Detská izba pre dievča Disney či iná ?

Nádherné detské izby

16.11.2015 | DETSKAPOSTEL, s.r.o. | www.detskapostel.com

Detská izba môže pre naše deti znamenať úplne niečo iné, ako v našich očiach vnímame my. Je to ich malé kráľovstvo, kde strávia väčšinu svojho detstva. Detská izba znamená pre nich miesto inšpirácie, miesto, kde kreslia svoje prvé kresby, miesto kde sa učia písať svoje prvé písmenká. Detské izby sú pre deti jednoducho ich miestom fantázie.

 

Pri výbere detskej izby treba brať ohľad samozrejme na to, či je určená pre chlapca alebo dievča. Na základe toho, je potrebné vybrať farby, prípadne ak Vaše dieťa má už svoju obľúbenú farbu, o ktorej Vám povedalo, alebo ktorú často používa pri kreslení, by ste mali brať na ňu ohľad pri vyberaní správnej farebnej kombinácie. 

 

Čo sa týka farebnosti detskej izby, tá by mala v deťoch jasne evokovať radosť a hravosť, čiže farby by mali byť veselé a svetlé. Určite by sa Vaše dieťa necítilo príjemne vo veľmi tmavej izbe. 

 

Vybavenie detskej izby by malo spĺňať jeden základný parameter, ktorým je -bezpečnosť. Keďže deti radi vyvádzajú, mali by sme ich vyvarovať od predmetov, ktorými by si mohli zbytočne ublížiť. V tomto prípade by sme sa mali pozerať aj po vybavení, ktoré je samozrejme zdravotne nezávadné. Predsa pre svoje deti chceme len to najlepšie.

 

Určite by detské izby - detské kráľovstvá mali v sebe niesť veľký výber hračiek, aby sa deti nenudili a rozvíjali svoje zručnosti a schopnosti. Pre dieťa je takisto veľmi dôležité aby jeho detská izba obsahovala:

 

kvalitnú detskú stoličku

písací stôl

detskú posteľ

veľké úložné priestory

 

Keď sa pozrieme bližšie na tieti zariadenia, ktoré by v detskej izbe nemali chýbať povieme si: "Však to je predsa samozrejmé." Áno, pre veľa ľudí je samozrejmé, že zariadia detskú izbu písacím stolom, no na druhej strane by sme mali brať na ohľad aj skutočnosť, že dieťa je ešte malé a určite by sa mu lepšie kreslilo a zabávalo pri písacom stole, ktorý je priamo konštruovaný na jeho veľkosť. To isté môžeme povedať s detskou stoličkou - pričom by bolo dobré, keby aj táto stolička bola veľkostne vhodná pre vaše dieťa, aby komfornte vykonávalo všetky svoje detské aktivity.

Hodnotenie

Detská izba pre dievča Disney či iná ?
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma