Detské deky nielen do kočíka

Detské deky nielen do kočíka

Dieťatko ochránia v lete aj v zime

12.02.2016 | Peter Scholc | www.eshop-nataly.sk

Detská deka je neoddeliteľnou súčasťou deskej výbavičky.

V každom ročnom období je potrebné mať iný druh deky, ktorá sa líši materiálovým zložením a hlavne hrúbkou. 

Na zimu je najlepšia španielska deka, ktorá sa vyznačuje primeranou hrúbkou, dieťatko je aj v najväčšej zime chránené. Navyše španielska deka sa nežmolkuje, aj po mnohých praniach vyzerá ako nová. Španielsku deku je u nás možné kúpiť aj ako multifunkčnú deku 3 v 1, čo je vlastne deka s cvočkami. Deku je možné podľa potreby upraviť na zavinovačku alebo fusak. Kúpou takejto deky vlastne ušetríte, lebo bude dokonale využitá.

 

V prechodnom období je vhodná deka strednej hrúbky. Mnohí výrobcovia ju vyrábajú z dvoch tenkých vrstiev, každá vrstva v inom materiálovom zložení, zdobené sú aplikáciou buď v strede alebo v rohu deky. Alebo deky v jednej strednej hrúbke, vyrobené z hebučkého materiálu wellsoft alebo z plyšu.

 

Na horúce leto odporúčam tenkú bavlnenú dečku. Bavlna je k detskému telíčku príjemná. Dieťatko, hlavne novorodenec nemá byť vo veľkých horúčavách vystavené priamym slnečným lúčom.

V eshope Nataly máte možnosť si vybrať z veľkého množstva diek v rôznych farbách, druhov materiálov a zdobeniach. Navyše všetky zobrazené detské deky máme skladom, posielame hneď.

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma